Kategorie

NALEP SI aneb Kvalitní design a báječný háv pro vaši zeď

Tapety odnesl čas a malba je příliš fádní na to, aby ji nesla každičká stěna vašeho příbytku? Hledáte NĚCO, nějakou specialitku, co dodá domovu šmrnc či eleganci nebo dokonce humor? Pak nahlédněte do katalogu velkoformátových nálepek na stěny navržených předními designéry.
 

    

Vinyly na stěny i podlahy nebo je-libo zrcadlo zvláštních tvarů?

V sortimentu e-shopu „nalepsi“ najdete jednak vinylové nálepky na stěny či podlahy, zrcadlové nálepky, dřevěné dekorace k nalepení a nově také kolekci WallArt, která představuje moderní malby předních umělců a designérů, to vše vydáno v limitovaných a jen malých sériích, což zaručí jedinečnost vaší volby, rozhodnete-li se, že jsou tím pravým pro váš domov.

      

Práci zvládne každý

Práce s nálepkami je velice snadná, každý ji zvládne sám. Vinyly jsou v rozměrech cca 1,5 x 2 metry, ale neznamená to, že byste museli povolat četu pomahačů, která bude vše přidržovat na správném místě, jako když se moříte s tapetováním. Vše je totiž z menších komponentů, které zvládnete umístit dle návodu nebo dle vlastní fantazie opravdu sami. A co s nálepkou, když už vás pohled na ni netěší, když vás omrzí nebo jen chcete změnu? Jednoduše a prostě ji sundáte stejně snadno, jako jste ji nalepili, aniž by se poškodila nálepka nebo zeď.

   

A cena je fér

Zní to všechno příliš krásně? Ceny zase tak krásné nejsou, ale také vás rozhodně neomráčí. Pohybují se od 800 do 2.500 korun, podle typu a rozměru. Posuďte sami, že za to stojí:

   

Katalog NalepSi

http://nalepsi.cz

 

foto a info: http://nalepsi.cz
ab
ab
ab
ab
ab