Kategorie

Na co si dát pozor při změně dodavatele energií?

Alternativní dodavatelé energií se poměrně logicky předhánějí v lákavých materiálech na vysoké úspory, ale bohužel některé z nabídek postupem času ztrácí na své efektivitě. Jedná se zejména o skryté poplatky, aktivační a

Alternativní dodavatelé energií se poměrně logicky předhánějí v lákavých materiálech na vysoké úspory, ale bohužel některé z nabídek postupem času ztrácí na své efektivitě. Jedná se zejména o skryté poplatky, aktivační a deaktivační poplatky a různé kličky schované do neprůhledných a složitých smluv a všeobecných podmínek. Na druhou stranu ne každý dodavatel staví na neférových podmínkách a ne vždy je lepší „raději“ zůstat u standardního dodavatele jen z obavy o špatně zvolený krok. Změna dodavatele plynu nebo elektřiny nemusí být riskantní podnik, pokud víte, na koho se obrátit.

Spolehlivý dodavatel? Jistě!

Spolehlivý dodavatel staví svou dobrou pověst na kvalitním profesionálním servisu. Neláká své zákazníky pouze na křiklavých reklamách, které zdůrazňují pouze lepší, ovšem ne blíže definovanou, úsporu. Profesionální zákaznický servis vám dokáže kdykoli vypočítat a přesně vyčíslit skutečnou úsporu, informuje vás bez naučených formulacích v jasných bodech o výhodách přestupu. Mluví vůči vám srozumitelně, dává vám prostor pro otázky i pro vlastní rozvahu.  Rovněž převezme veškerou nutnou administrativu na sebe. Ale tady pozor – profesionální obchodní partner s vámi nebude podepisovat jakýsi formulář už ve dveřích. Důvěryhodný originál smlouvy musí mít i svou formu a odpovídat dostatečné kultuře obchodního jednání. Na co si tedy dát pozor v jednoduchých bodech:

  • Profesionální zákaznický servis
  • Přehledný web
  • Jasně formulované a stručné smlouvy
  • Všeobecné podmínky a ceníky s dlouhou platností
  • Vyřízení změny odběru energií podloženou řádnou smlouvou!

Jistě, bez reklamy by se dnes neobešel nikdo. Nicméně i reklama může být postavena na upoutání pozornosti důvěryhodným způsobem, používáním konkrétních čísel a ověřitelnými zdroji. Global Energy a.s. právě takovým dodavatelem je. Nestaví své priority na generování co nejrychlejšího vlastního zisku. Společnost se snaží být pro své klienty atraktivním a trvalým partnerem. Snaží se být pro spotřebitele jistotou, že vždy dostanou energii v garantované výhodné ceně a společně s ní profesionální péči zákaznického servisu. Chcete-li si nejprve ověřit míru garantované úspory, kdykoli se obraťte na jejich zákaznický servis. Profesionální operátoři vám zodpoví veškeré otázky a pomohou konkrétně vyčíslit, kolik ušetříte. K dispozici je vám rovněž webová stránka www.globalenergy.cz, kde si veškeré informace můžete v klidu projít sami doma.

ab
ab
ab
ab
ab