Kategorie

My montujeme, Vy odpočíváte! Plastová okna od Profiplastu

(komerční sdělení) Brněnská firma Profiplast, spol. s r.o. slaví letos výročí 20 let na českém trhu s plastovými okny, ale dárek získáte vy! My montujeme, vy odpočíváte. Tímto heslem se řídí narozeninová akce, která právě probíhá.
 

Firma PROFIPLAST se prodejem, montáží a servisem plastových oken a dveří zabývá již 20 let! Za tuto dobu jsem nasbírali dostatek zkušeností, abychom nejen perfektně rozuměli technické stránce výměny oken a dveří, ale abychom se také dokázali vcítit do potřeba našich zákazníků. Víme proto, že výměna oken je velký zásah do domácnosti a přesto, že naši zaměstnanci jsou dobře proškoleni a snaží se minimalizovat nepořádek, klade výměna oken a dveří nemalé nároky i na majitele nemovitosti. Abychom Vám tedy alespoň trochu kompenzovali "nepříjemnosti" výměnou oken a dveří způsobené, vyhlásili jsme časově omezený "dotační program", v rámci kterého rozdáváme jako bonus poukázky na dovolenou. Pokud se pro naši firmu rozhodnete, můžete si být jisti, že dostanete profesionálně odvedenou práci, vynikající produkt a příznivou cenu. A navíc Vám přidáme bonus v podobě poukázky na dovolenou v hodnotě 100 €!

My montujeme, Vy odpočíváte!

Náš dárek pro Vás je poukaz, díky kterému se můžete podívat do mnoha zemí Evropy, díky kterému se můžete ubytovat v tří, čtyř a pěti hvězdičkových hotelích a díky kterému získáte nadstandardní turistické služby s výraznou slevou. Neváhejte a objednejte si profesionální služby od PROFIPLASTu a získáte navíc bonus v hodnotě 100 €! Firma Protoplast, spol. s r.o. vám dodá nejen plastová okna, ale jsme specialisté na revitalizaci a zateplení bytových domů a nově i servis plastových oken.

 
ab
ab
ab
ab
ab