Kategorie

Moderní závěsy od společnosti Bematech

Okno v interiéru je jeho nejdůležitější součástí. Při tvorbě interiéru by měly být závěsy navrhovány jako poslední. Rozsáhlá kolekce látek Bematech vám velmi usnadní výběr tohoto posledního prvku.

Nejnovější látky kolekce závěsů Bematech jsou výsledkem inspirace textilních designérů. Rozsáhlá škála obsahuje transparentní a zatemňující látky. Můžete vybírat z různých barev a odlišných struktur. Závěsy Bematech vznikají v našem designérském studiu. Takto jsme schopni kontrolovat každý detail našich výrobků.

Jakým způsobem se závěsy Bematech šijí

Nabízíme mnoho způsobů šití. Naše závěsy se zejména liší typem horního skladu. Můžete zvolit sklad jednoduchý, dvojitý, trojitý, zvlněný nebo s kroužky. Sklady jsou opatřeny speciálními nastavitelnými háčky. Sami pak dokážete vyladit výšku závěsu na každém skladu. Závěsy je možné opatřit podšívkou.

Také zde můžete volit z více variant. Podšívku všitou pevně pod boční lem, podšívku pevně všitou bez lemu, oboustrannou podšívku nebo podšívku s knoflíky. U tohoto provedení máte jistotu, že podšívka volně visí u bočních lemů a nemá tak vliv na provedení bočního lemu. Boční lem je tak přesně rovný a bez vrásek.

Při výrobě závěsů se přesně dodržují nastavené parametry. Veškerá výroba závěsů probíhá na speciálních šicích a řezacích strojích. Kombinace nejmodernější technologie, dlouholetá zkušenost a dovednost našich pracovnic zaručuje tu nejvyšší kvalitu. Závěsy nemusí sloužit jen pro zastínění oken, ale lze je využít i na odhlučení a zlepšení celkové akustiky interiéru. Silnější látka, případně i s podšívkou, zlepší akustiku nejlépe. Přesvědčte se sami, že závěsy Bematech jsou těmi nejlešími na trhu. Neváhejte nás oslovit přes online poptávku či kontaktovat na info@bematech.cz. Náš profesionální tým Vám velmi rád zodpoví Vaše dotazy.

ab
ab
ab
ab
ab