Kategorie

Moderní nábytek pro každého

Zajímá vás moderní nábytek? Líbí se vám nábytek s nádechem luxusu? Nebo byste raději dali přednost rustikálnímu stylu? Nechejte se vtáhnout do světa nevšedních interiérů za rozumnou cenu a zjistíte, že je opravdu z čeho vybírat.

Nábytkové studio Adagio

Adagio nábytek je nový e-shop nabízející široký výběr moderního nábytku všech kategorií. Tento kvalitní nábytek je dovážen především z Itálie, Polska, Holandska a Německa.
Židle Opera; foto : Adagio nábytek
Nabízí variabilní řešení jídelních sestav s širokým výběrem židlí a křesel. V této kategorii poskytuje nábytkové studio Adagio  také luxusní, designový nábytek z dílen italských výrobců jako je Blifase nebo Opera, který koresponduje s vytříbeným vkusem kaváren, hotelů a restaurací.
    Čalouněné otočné křeslo Lara - italský design a návrat do módy 50. let XX století; foto : Adagio nábytek

Široká nabídka

V nabídce e-shopu Adagio nábytek dále najdete ložnice a obývací pokoje, a to jak kompletní sestavy, tak samostatné kusy nábytku, u kterých si zákazník může zvolit i preferovanou barvu dřeva. Pro náročného zákazníka je připraven rustikální nábytek a zboží z masivu. Samostatnou kategorií je dětský nábytek, jehož výběr prochází obzvláštní pečlivostí a může tak poskytnout zábavné, bezpečné,  praktické a zajímavé sety dětských pokojů.
Dětský pokoj Pohádka; foto : Adagio nábytek

Zahradní nábytek

S blížícím se létem také jistě každý zahrádkář uvítá nabídku a vybrané akční zboží ze sekce zahradního nábytku. V letošním roce přetrvávají požadavky na funkčnost, odolnost, komfort a zajímavý design. Za ideální se považuje zahradní nábytek, který je možné rozkládat a polohovat.
Ratanová sestava; foto : Adagio nábytek

Domácí pracovna

Nabídku Adagia uzavírá kancelářský nábytek, jenž se stává v dnešní době vyhledávaným zejména kvůli domácím pracovnám. Nechybí ani kvalitní židle, křesla, funkční psací stoly, regály a nebo knihovny. Nábytkové studio Adagio poskytuje široký výběr, takže dokáže uspokojit vkus každého zákazníka.
Pracovna; foto : Adagio nábytek
Více na : www.adagio-nabytek.cz
 Článek pro Svět bydlení napsala Karin Březinová ze společnosti Adagio
ab
ab
ab
ab
ab