Kategorie

Moderní bydlení: Pragointerier New Design 2010, to je inspirace zaměřená na nejnovější trendy v oblasti bydlení

Zařizujete si byt či dům a chcete své bydlení vytvořit sami pro sebe podle moderních trendů bydlení současné doby? Pak si nenechte ujít tradiční a již 23. mezinárodní veletrh nábytku, podlahovin, bytového textilu, doplňků a designu Pragointerier New Design 2010! Inspirace pro bydlení jako na dlani...
 

Pragointerier New design 2010 inspirace pro moderní bydlení

Jak všichni víme, nároky a požadavky na bydlení se neustále mění. To, co každý z nás požaduje a na čem trvá, je kvalita vybavení. Dnešní trh s různorodou nabídkou představuje nejrůznější styly v oblasti bydlení. Jak si tedy vybrat ten správný nábytek, sedací soupravu, kuchyňskou linku, ložnici, postel či svítidla právě do svého bytu či domu? Ti, kteří plánují „zařídit se v novém“, se už mohou těšit na veletrh PRAGOINTERIER NEW DESIGN v termínu 11.–14. 2. 2010 na výstavišti INCHEBA EXPO PRAHA

Nejjednodušší pro orientaci na trhu je navštívit veletrh zaměřený na bydlení

Pakliže nemáte dostatek času obcházet kamenné obchody a sledovat současné trendy interiérového designu a bydlení, pak se nabízí navštívit veletrh. Veletrh týkající se bydlení je to pravé místo, kde najít správný poměr kvality a ceny, praktické využitelnosti a originality. Právě veletrh nábytku, bytového textilu, doplňků a designu je místem, kde se zájemcům z řad obchodníků i veřejnosti z domova i ze zahraničí dostane možnosti seznámit se s novými trendy.

Odborníci na veletrhu poradí

Je téměř pravidlem, že na každém takovém veletrhu, zaměřeném na bydlení, nabízejí odborníci konzultace zdarma. Ať už se jedná o materiály a jejich využití, kombinace barev, či interiérové styly, rady odborníků bývají praktické a užitečné. Kde jinde najdete širokou paletu nabídky jednotlivých výrobců a obchodníků pod jednou střechou? Velkou výhodou veletrhů je, že můžete porovnávat a nechat se inspirovat nejnovějšími trendy a novými i neobvyklými kombinacemi různých stylů v oblasti bydlení a bytového designu.

Slevy a příznivé ceny

Nezapomeňte, že právě na veletrzích nabízejí vystavovatelé své produkty a výrobky za daleko příznivější ceny, než je najdete v kamenných obchodech či e-schopech. Někteří vystavovatelé nabízejí návštěvníkům speciální veletržní slevy, tak proč jich nevyužít. Za ušetřené peníze lze přeci pořídit další kus nábytku nebo designový kousek.

Veletrh Pragointerier New Design

Mezinárodní veletrh nábytku, podlahovin, bytového textilu, doplňků a designu Pragointerier New Design, který si za 23 let svého trvání získal okruh stálých vystavovatelů i návštěvníků je opět připraven nabídnout novinky i tradiční výrobky všem zájemcům. V prostorách Průmyslového paláce na holešovickém Výstavišti představí opět renomované firmy to nejlepší ze své produkce.

Pragooffice pro vybavení kanceláří

Společně s ním se uskuteční i další, již 5. ročník veletrhu PRAGOOFFICE, který si jistě nenechá ujít nikdo, kdo chce mít kancelář či pracovnu vybavenou moderním a účelným nábytkem.

Umění, design a kvalitní osvětlení

Oba veletrhy budou mít opět bohatý doprovodný program, jehož součástí bude sekce pro umělce a výtvarníky ART.EU. Designové novinky budou jako každoročně představeny v Salonu novinek a designu a nebude chybět ani soutěž s názvem TOP LIGHT pro firmy s osvětlením.

Panelový dům a byt, Okna-dveře-schody a Pragotherm

Novinkou nadcházejícího ročníku je spojení veletrhů Pragointerier New Design a Pragooffice s dalšími třemi stavebně zaměřenými veletrhy, a to Panelový dům a byt, Okna-dveře-schody a Pragotherm. Panelový dům a byt je výstava zaměřená především na komplexní provádění revitalizace domů, zateplovaní systémy, výtahy i moderní řešení interiérů, 11. ročník výstavy Okna-dveře-schody je, jak již název napovídá, zaměřen na současnou produkci oken, dveří, schodišť, ale i jejich součástí a stavebních prvků. Obnovený 36. ročník veletrhu Pragotherm pak v tomto pro přestavbu a investici výhodném jarním termínu přivítá vystavovatele z oblasti vytápění, tlakových rozvodů vody, páry, plynu a vzduchu, vzduchotechniky, klimatizace a ochrany ovzduší, jeho součástí bude i sekce zaměřená na alternativní zdroje energie, využití solární energie apod. Tyto výstavy doplní konference CEEERES – Středoevropská konference o energetické hospodárnosti a obnovitelných zdrojích energie, projektová soutěž pro studenty či znalostní soutěž pro návštěvníky.

ab
ab
ab
ab
ab