Kategorie

Mluv s ní aneb myčka na pokec

Už žádné studování dlouhého a nudného návodu. Nová myčka nádobí Electrolux Talky vám všechno jednoduše vysvětlí sama. A dokonce česky. Nebo taky italsky, když budete chtít. Tento nový model se stane vaším neocenitelným pomocníkem při mytí nádobí, ale třeba i při výuce cizích jazyků.
Firma Electrolux přichází letos s vskutku netradiční inovací. Její nový model myčky nádobí Talky je vybaven hlasovým naváděním uživatele. Jednoduše řečeno: myčka mluví. Uživatel je pomocí mluveného slova instruován, jak  má myčku užívat a nastavit. Mluvící domácí pomocník vás informuje i o ukončení zvoleného programu, upozorní také, vyskytne-li se v průběhu mytí nějaká závada.

Myčka nádobí Electrolux Talky vám všechno vysvětlí sama

Malý tlumočník

Čeština ale není jediným jazykem, který myčka ovládá. Všechny potřebné instrukce vám může předat i v italštině, řečtině, maďarštině, norštině a jiných jazycích. Obsluha myčky tak přestává být pouze mechanicky vykonávanou nudnou prací, najednou poskytuje i prostor pro osobní růst a rozšiřování vašich jazykových kompetencí. Pokud vám ovšem nevadí, že se naučíte pouze obraty typu "Nezapomeňte přidat sůl do příslušného zásobníku" či "Stiskněte OK – Start k pokračování".

Další novinkou je i koš na nádobí FlexiForm

Další inovace

Další zabudovanou novinkou je koš FlexiForm, který, jak vyplývá i z názvu, se přizpůsobí jakémukoliv nádobí. Jednotlivé prvky koše se mohou sklápět, aby se do něj vešly velké hrnce a pánve různých velikostí a aby se daly umístit do různých míst podle potřeb. Myčka je vybavena i šikovným LCD displejem. Další nespornou výhodou myčky Talky je i její nízká hlučnost (pouze 43 dB). Hluk by přece vám i vaší myčce vadil při rozmluvách.
ab
ab
ab
ab
ab