Kategorie

Matrace nabízí přírodní spaní

(komerční sdělení) Dnešním trendem je navracet se k přírodě v jakémkoli ohledu. Všichni se snažíme zdravě stravovat, používat BIO produkty. Vše se točí kolem zdraví a přírodních produktů.
 

Z přírodních materiálů se vyrábí i přírodní matrace. Matrace zajistí pak zdravý spánek pomocí termoregulaci, vzdušnosti a pružnosti. Matrace stávající se z přírodních materiálů jsou vyráběny tím nejosvědčenějším způsobem – ručním. Velké firmy se pyšní ruční výrobou, při které používají ty nejlepší a nejkvalitnější materiály, ale i moderní technologie určitě nezahálí. Ať je výroba jakákoli, pořád mají přírodní matrace neuvěřitelné vlastnosti, které můžete vyzkoušet jenom zakoupením matrace. Nabídka produktů pro zdravý spánek je široká. Od potahů matrací, matrace z bio pěny až po ručně vyráběné postele. BIO trend mezi zákazníky stále roste.

Spokojený spáč

Jak poznáte kvalitní spaní?

Postele slouží ke spaní, ale určitě ne k pocení. Po celou noc zůstane vaše tělo pěkně v suchu, tudíž v optimální teplotě. Díky použitým přírodním materiálům, které dokážou velmi precizně dýchat a jsou rychleschnoucí. Koňské žíně jsou efektivním ventilačním systémem. Obdobné vlastnosti naleznete u vlněného rouna nebo konopné usně. Ale i přírodní latex (latexové matrace) z kaučukovníku disponuje skvělými vlastnostmi vhodnými k výrobě matrace. U dětských postelí se můžete setkat ještě s pojmem kokosové vlákno. Dobře odvádí vlhkost je pevné a používá se především v jádru matrací. U matrací se můžete setkat i s použitými materiály ze sóji, verendy nebo aloe vera. Jedná se o rostliny s léčivým efektem antibakteriálními vlastnostmi. Standardem snad každé matrace je antibakteriální povrch, tedy matrace vhodná pro alergiky. Povrch matrací se ošetřuje protiroztočovými, protimolovými nebo antibakteriálními přípravky.

Matrace a potahy

Každá matrace by měla mít snímatelný a pratelný potah minimálně na 60°C. Potahy jsou určovány dle zimní a letní strany. Pro větší komfort spaní jsou u potahů používána ultrajemná karbonová vlákna, která ovlivňují elektrostatické vlastnosti potahu. Majitel matrace si užije hlubší a uvolněnější spánek. Kvalitní matrace za příjemné ceny nabízí i nábytek Jeko.cz. foto: www.jeko.cz a www.thinkstockphotos.com

 
ab
ab
ab
ab
ab