Kategorie

Máte rádi zelenou? Oživte své bydlení pomocí doplňků v této barvě!

Patří zelená mezi vaše nejoblíbenější barvy, ale nejste natolik odvážní, abyste jí třeba vymalovali nebo si koupili kousek takto barevného nábytku?
To vůbec nevadí. Můžete si své favoritky mezi barvami totiž užít i jinak – díky užitečným i pěkným doplňkům do každé místnosti ve vašem bytě. Víte, že zelená nás spojuje s přírodou a všechny interiéry díky ní získávají na svěžesti? Jen si představte rozlehlou zelenou louku a vše vám bude jasné. Jak tedy tuto barvu do bytu „zasadit“, aby působila svěže a nerušila ostatní barvy? Máme pro vás hned několik tipů na zelené bytové doplňky!

Jak oživit předsíň?

Pohazovat klíče po botníku, komodě nebo kdekoli jinde v předsíni či chodbě a potom urputně hledat to, co právě potřebujete, to není úplně nejlepší. Přitom stačí vsadit na jednoduchý věšák, stylově ve tvaru klíče, a to v oblíbené zelené barvě. Pokud už v předsíni máte nějaký zelený doplněk nebo rostlinu, uvidíte, jak si spolu tyto dva prvky vizuálně porozumí.

Mějte ložnici praktickou i krásnou

Ačkoli bychom v ložnici neměli skladovat věci, které v ní nutně nepotřebujeme mít, mnohdy je právě ona tou místností, kde se dá využít každého centimetru pro uchování toho, co nemusí být úplně na očích. V takových případech by vám neměl chybět praktický i kvalitně vyvedený úložný box o rozměrech dle vašich priorit. A samozřejmě zelený, chcete-li v ložnici navodit atmosféru klidu a uvolnění! V tom vám ostatně může pomoci také nějaký čistě dekorativní doplněk, například obraz – velmi populární jsou nyní obrazy několikadílné. Bude-li na tom vašem hrát hlavní roli zelená barva, jistě budete maximálně spokojeni.

Vneste do kuchyně život!

Zelená barva je kromě barvy přírody také barvou rozpuku všeho živého. Proto neváhejte a nešetřete s ní ani v kuchyni, patří-li mezi vaše oblíbené. Můžete zvolit například praktické prostírání, které ochrání váš drahocenný stůl či ubrus od nečistot a poškození, kvalitní kuchyňské prkénko, s nímž se i začátečník stane mistrem, nebo nepostradatelný odpadkový koš, jenž bude v zelené barvě důkazem toho, že i koš může být pěkným a stylovým doplňkem!

Pochlubte se zelenou i návštěvám – v obývacím pokoji

Ani obývací pokoj nemusíte vynechat, jakmile budete pořizovat bytové doplňky v zelené barvě. Kromě zelených rostlin se můžete spolehnout například na perfektní bambusové prostírání, které vám ochrání stůl a ještě na něm nadělá spoustu parády. Věřte, že zelené prostírání každého zaujme!

Nebojte se zelené, je uklidňující!

Zelená je barvou uklidňující, podporující relaxaci a nechybí jí ani schopnost oživení interiéru. Pokud nechcete zelenou použít pro výmalbu, stačí, když ji vnesete do bytu pomocí vkusných a užitečných doplňků. Uvidíte, že i tak vám ukáže své kouzlo! Autor: Nakup-nabytek.cz
ab
ab
ab
ab
ab