Kategorie

Luxusní sedačky za nízké ceny

(komerční sdělení) Prioritou výběru nábytku nebo sedací soupravy je především jejich vzhled. Málokdo si totiž pořídí sedačku, která je sice levná, ale do obývacího pokoje se nehodí nebo není jednoduše atraktivní. Nábytek se musí líbit, musí být funkční a praktický, komfortní a hlavně musí být kvalitní.
 

Mezi tou širokou nabídkou, která na trhu existuje, je v posledních letech mnohem vyšší šance na pořízení nábytku se všemi těmi atributy, které by měl mít a nákup je proto daleko jednodušší. A to i tehdy, toužíme-li po luxusní sedačce za skvělou cenu. Sedací soupravy nemusí být zrovna z pravé kůže, aby byly atraktivní a vytvářely dojem luxusu, někdy postačí i dobře zvolená barva nebo materiál.

Pohovky Amsterdam v zajímavém provedení

Pohovky a křesla Amsterdam mají moderní design, jednoduché a čisté linie, které se hodí do každé domácnosti nebo kanceláře. Mají mnohostranné využití a lze je také rozkládat. Pro jejich výrobu se používá především tvrdé dřevo a tam, kde není vysoké zatížení, také dřevotřískové desky. U pohovky Amsterdam si rovněž každý zákazník může vybrat materiál nožek, a to buď tmavě hnědé či přírodně mořené dřevo, nebo chrom. Pěna použitá na sedadla i opěrné části sedačky splňuje veškeré požadavky týkající se hygieny i kvality a tam, kde je pohovka zatěžována nejvíce, je hustota pěny vyšší. Křesla i pohovky Amsterdam nabízejí vysoký komfort za nízkou cenu, pořídit je lze v několika barvách i materiálech.

Sedací soupravy Prag jsou pohodlné

K modernímu nábytku, patří nejen pohovky a křesla Amsterdam, ale také sedačky a sedací soupravy Prag, které se rovněž vyznačují jednoduchým designem. Kromě toho jsou velice pohodlné, což lze poznat už podle mohutného provedení. Sedačky Prag jsou inspirovány stylem dvacátého století, tudíž budou vhodným nábytkem pro ty, kteří vyznávají retro a zároveň vyžadují účelnost, praktičnost a čisté křivky.Křesla, pohovky i sedací soupravy Prag je možné vybírat v různých barvách běžných materiálů, ale také v eko kůži nebo v pravé kůži.

Vznešené sedačky Milano

Od pohovek Amsterdam, přes sedačky Prag se dostáváme k sedacím soupravám Milano, které jsou stejně atraktivní a luxusní, jako obě zmíněné kolekce Prag a Amsterdam. Sedací soupravy Milano však nadchnou na první pohled svou vznešeností, kterou jim dodává zaoblený design. Nejen křesla, ale i pohovky a sedací soupravy, které lze rozkládat, mají vysokou opěrku, která činí nábytek komfortním, stejně jako pohodlné sedací části. Rozkládací soupravy Milano se vyrábí v levém i pravém provedení v několika různých typech látek a křesla nebo pohovky jsou k dispozici také v eko či pravé kůži.

ab
ab
ab
ab
ab