Kategorie

Luxusní byty s panoramatickým výhledem na historickou Prahu

Luxusní byty s panoramatickým výhledem na historickou Prahu
Petrské náměstí se rozprostírá v části Nového Města, která spadá do městského obvodu Praha 1. Relativně malé náměstí je centrem tohoto severního úseku historické Prahy.

V rámci Rezidence Petrské náměstí, zde vznikly tři prostorné byty s terasou, obytnými galeriemi a panoramatickým výhledem na starobylé jádro metropole. A vy se nyní můžete stát obyvatelem jednoho z těchto bytů.

Atraktivní bydlení v centru Prahy

Exkluzivní rezidenční projekt Petrské náměstí tvoří trojice prostorných bytů architektonicky citlivě zasazených do nejvyšších pater kompletně zrekonstruovaného secesního domu z roku kolem 1883, kdy jej vídeňský stavitel Blecha postavil jako činžovní dům. Výhradním prodejcem rezidenčního projektu je Asten Property s.r.o., která se specializuje na  luxusní nemovitosti nejen v Praze. Samotné Petrské náměstí, které tvoří přirozené centrum severní části historického jádra Prahy, bylo v minulých letech zrekonstruováno a osázeno vzrostlými platany. Lokalita Petrského náměstí zahrnuje množství obchodů, restaurací a kaváren a veškerou občanskou vybavenost ve svém bezprostředním okolí.

Nadstandardní řešení interiérů bytů

Luxusní byty Praha 1 s vlastním parkingem jsou ideální pro náročné klienty, kteří chtějí bydlet v luxusu v lukrativním prostředí hlavního města. Byty se nacházejí v nejvyšším patře secesní budovy a nabízí ve stavu shell & core v s respektem k budoucím majitelům, kteří tak mají možnost doladit si byt podle svých potřeb, nároků a vkusu. Každému bytu náleží rozsáhlá terasa, kde si můžete vychutnávat lahodnou večeři se svou drahou polovičkou pod hvězdami. A nechybí ani interní obytná galerie. Ve výbavě bytů je dále podlahové vytápění, chlazení či inteligentní systém řízení energií a ovládání bytů. V současné době probíhá rozsáhlá rekonstrukce samotné budovy, vestavba dvou panoramatických dvorních výtahů a garážových stání ve dvoře budovy.

O Asten Property

Realitní kancelář Asten Property s.r.o., specialista na prémiové nemovitosti na českém realitním trhu. Své služby poskytuje jak privátní klientele, tak developerům. Klientům nabízí propracovaný obchodní model a individuální přístup. Zakladateli a majiteli Asten Property jsou osobnosti českého byznysu, Vladan Hájek a Jiří Gajdošík. Řídící partner společnosti Asten Property a spolumajitel Asten Hotels, Vladan Hájek, přivedl do Pařížské ulice zastoupení značek Hublot, Audemars Piguet, Vertu, Zenith.

ab
ab
ab
ab
ab