Kategorie

Letní novinky z nabídky Jeko cz

Letní měsíce a prázdniny. To je doba, která patří především těm nejmladším z nás, našim dětem. Proto také Jeko cz obrací svoji pozornost k dětem různého věku, od těch nejmladších – předškolních přes školou povinné až po dospívající.
 
Firma Jeko připravila pro děti celou řadu novinek. Jsou to především kolekce designově zajímavých dětských sestav a patrových postelí, ale i různých psacích stolů a knihoven.
Tuto zajímavou kolekci bude firma rozšiřovat po celý červenec, takže všichni, kdo hodlají během prázdnin vylepšit svým dětem bydlení a pořídit jim nový kus nábytku do dětského pokoje nebo se chystají zařídit dětem pokojíček nový, se jistě mají na co těšit a z čeho vybírat.

Dětský pokoj Diana

Jednou z novinek je například dětský pokoj Diana, vhodný pro děti školního věku. Velkou výhodou tohoto systému je řešení postele, která je provedena v šíři 129, 2 cm a je tedy dostatečně široká, což zajišťuje dětem při spaní značný komfort. Tento dětský pokoj je nabízen ve dvou barevných provedeních, v barvě modré a oranžové. Diana je výrobkem s certifikací na bezzávadnost a zdravotní bezpečnost.

Dětský pokoj Elippe

Další novinkou, kterou Jeko cz připravilo, je systém Elippe. Tento systém dětského pokoje patří mezi modulové, což znamená, že se dá sestavit podle vašich prostorových možností či představ. Dětský pokoj Elippe má novodobý vzor, který ovšem přináší také trochu příjemné nostalgie. Je proveden v barvě javoru, jež má slunečný, hřejivý odstín. Celkový design pokoje dotvářejí také specielně navržené úchyty. Správné vyrovnání a ustavení nábytku umožňují regulovatelné nožky.

Postel ANETA

Vaší pozornosti můžeme doporučit také další výrobky, jako je například patrová postel ANETA, jejíž členité řešení s mnoha poličkami a šuplíky děti jistě zaujme.

Dvoulůžko PARNÍK

Zejména chlapce určitě osloví patrové dvoulůžko PARNÍK, které má velice originální design a děti se v něm budou cítit jako na skutečné lodi. Svým řešením je tento kus nábytku rovněž prostorově úsporný.

Pohovka Autíčko

Zvláště malým chlapcům je určena pohovka Autíčko, která má kromě řady dalších předností také omyvatelný povrch a originální, dětem velmi přístupný design.

Postel Velryba

Zajímavým zpracováním se vyznačuje rovněž dětská postel Velryba. Má jednak neotřelý vzhled, jednak je díky použitému materiálu dobře omyvatelná, a tedy praktická. Postel je dodávána včetně matrace a je opatřena atestem zdravotní nezávadnosti.

Věšák Tužka

Nový dětský pokoj můžeme doplnit ještě o další zajímavé bytové doplňky. Jedním z nich je například věšák Tužka, který je velmi nápaditý a jistě potěší malé i velké.
 
ab
ab
ab
ab
ab