Kategorie

Kyslíková kúra pro vaši koupelnu

Novou řadu koupelen, které by měly působit moderně a vzdušně, představila v letošním roce společnost Sapho. Jejich design se v každém ohledu drží současných trendů.
Koupelnový nábytek má v intimním prostoru své nezastupitelné místo. Zatímco někde postačuje pouze skříňka s umyvadlem, v jiné koupelně se můžeme potěšit uceleným souborem designerských kusů nábytku. Stop našemu rozletu učiní velikost koupelny a její architektonické členění ve vazbě na ostatní obytné prostory v bytě či domě.

Koupelnový nábytek Beta od firmy Sapho

Na koupelnovém nábytku se nevyplatí šetřit

Koupelnový nábytek musí odolávat nástrahám a těžkým podmínkám, které jsou na něj v koupelně kladeny. I když je do koupelen určen, neznamená to, že je určen pro přímý dlouhodobý styk s vodou a že snese hrubé zacházení. Samotný materiál výrobku musí dobře odolávat vodě, ale výrobce musí respektovat určité konstrukční zásady a používat technologie povrchových úprav, které zaručí dlouhou životnost. Vysoká pracnost úprav povrchů a kombinace nábytku se zařizovacími předměty, jako jsou zdravotní keramika, zrcadla nebo svítidla, se promítá do vyšších pořizovacích cen ve srovnání s běžnými nábytkovými kusy. Rozdíl v ceně není „daní z nadstandardu“, jak si mnozí lidé myslí, ale je daní za trvanlivost a odpovídající užitnou hodnotu.

Další novinkou v nabídce firmy Sapho je nábytková sestava Klara

Podstatné doplňky

Koupelnový nábytek vyžaduje specifické doplňky a vzájemnou úzkou vazbu s nimi. V oblasti designu můžeme hledat optimální spojení materiálové nabídky a požadavků majitele na funkčnost a vzhled. Nové sestavy koupelnového nábytku od firmy Sapho jsou důkazem, že je z čeho vybírat.

S důrazem na design byla navržena také koupelnová sestava Panarea. Foto: Sapho

ab
ab
ab
ab
ab