Kategorie

Květináče z nerezové oceli mohou přidat vašemu interiéru i exteriéru na přitažlivosti

Rádi byste udělali něco pro povznesení Vaší bytové kultury? Pokud si myslíte, že Váš byt nebo exteriér strádá na eleganci nebo byste rádi vnesli do svého příbytku některé z prvků moderního vybavení, můžete začít například u svých květin. Květiny či pokojové rostliny ve vašem obydlí jsou jistě krásné, ale mysleli jste i na takový detail, jako je květináč?
 

Glanc, působivost, elegance

Svět bydlení pro Vás připravil malou ukázku toho, jak lze Vašemu životnímu prostoru dodat glanc, působivost a eleganci. Jestliže se Vám navíc líbí bytové doplňky z nerezového materiálu, je tento příspěvek určen právě Vám.

Kovové produkty moderního designu

Na českém trhu působí společnost KASPER KOVO s.r.o., která se mimo jiné specializuje na kovové produkty moderního designu, mezi kterými najdete i květináče z nerezu. Společnost KASPER KOVO s.r.o. pro Vás připravila nabídku obalů na květináče, jejichž plášť je tvořen z broušené nerezové oceli s mezipodlážkou pro ustanovení květiny v květináči nebo aranžmá. Nerezové obaly jsou přitom  vhodné jak pro užití v interiéru, tak i v exteriéru, přičemž důraz je kladen na stabilitu a nízkou hmotnost produktů.

Vodotěsné nerezové květináče

Nabídka výrobků KASPER je dále tvořena vodotěsnými květináči z nerezové kartáčované oceli různých velikostí pro zasazení rostliny přímo do substrátu či umístění dalšího květináče.

Květináče atypických tvarů

Pokud byste dali přednost atypickým tvarům květináčů, mohl by být Vaší volbou vodotěsný květináč tvořený dvouplášťovým skeletem, do kterého se přímo umisťuje zemina.

Květináče z nerezové oceli

A jestliže jste opravdu náročným zákazníkem, můžete si nechat vodotěsné květináče z nerezové kartáčované oceli vyrobit na zakázku. Vaší fantazii a potřebám při dotváření bytového interiéru, ale i exteriéru se meze nekladou. Vybírat můžete jak z různých velikostí, tak i tvarů. Ukázky produktů značky KASPER i jejich ceník je Vám k dispozici na www.kasper.cz

Zdroj, foto : KASPER KOVO s.r.o., www.kasper.cz
ab
ab
ab
ab
ab