Kategorie

Kvalitní úklid společných prostor: Sázka na specialisty se vyplatí

Chce se vám, když k vám doputuje klíč od komory, v níž jsou ukryté nástroje pro úklid společných prostor? Kladnou odpověď ani nečekáme! Kdo by chtěl uklízet chodbu či prostor před domem ve svém volném čase, kdy se může věnovat mnohem příjemnějším a zábavnějším činnostem?
Úklid na vás přitom vyjít vůbec nemusí! Stačí se pouze domluvit s majiteli ostatních bytových jednotek a najmout profesionální firmu.

Specialisté jsou mnohem preciznější

Jestliže si myslíte, že samotní majitelé bytů nebo nájemníci zvládnou úklid společných prostor realizovat poctivě, jste z drtivé většiny na omylu. Spousta lidí totiž pouze lehce zamete a tím jejich činnost končí. Když to tímto způsobem budou řešit i ostatní, za několik dní či týdnů budou chodby, sklepy a další společné prostory vypadat jakkoli, jen ne reprezentativně. Profesionálové se soustředí na každý detail nejen proto, že jsou za to placeni, ale i pro svou prestiž.

O co vše se firma postará?

V rámci pravidelného úklidu se profesionální společnost postará především o zametení a vytření chodeb včetně podest. Nezapomene ani na schody. Samozřejmostí je pochopitelně i setření prachu, který často usedá na vypínače, schránky anebo jiná místa. Mimo jiné také zaměstnanci dané firmy ometou pavučiny degradující vzhled mnohých interiérů. Nezapomenou ani na výtah. Po profesionálním úklidu se nesetkáte ani s ohmaty vstupních dveří. Ty bývají jinak patrné jak na skleněných plochách, tak na klikách. Utřeno bude i madlo zábradlí, na němž jinak bývají ohmaty také vidět. Před vchodem nenajdete žádná smítka a nedopalky, jež často v uvozovkách zdobí vchody panelových domů. Naším tipem je služba Uklizený panelák, jejíž nabídku najdete na stejnojmenných internetových stránkách. Postará se jak o pravidelný, tak i jednorázový hloubkový úklid společných prostor včetně mytí oken a dalších úkonů.
ab
ab
ab
ab
ab