Kategorie

Kouřením již nemusíte obtěžovat své okolí aneb Elektro-cigerety nesmrdí

Dlouho před odletem do Spojených států známá lamentovala. „Co budu dělat. Pět hodin autobusem do Vídně a pak deset hodin v letedle. Bez cigarety se zblázním. Nikam nepojedu, anebo si budu muset vzít prášek na spaní,“ řekla Renata. To však ještě netušila, že existují elektronické cigarety, které sice škodí zdraví, ale ne tolik jako cigarety normální. K tomu neobtěžují okolí a nemůže se od nich nic vznítit. Normální a moderní je sice nekouřit, ale zvažujete-li, zda a jak se otrockého zlozvyku kouření zbavit, může vám právě elektronická cigareta zpočátku pomoci.
Byl jsem mile překvapen před odletem, když si vytáhla ze speciálního pouzdra elektronickou cigaretu a zase mi byla klidnou společnicí. V letadle musela personálu vysvětlit, o co jde, a kouřila pohodlně i tam. Elektronická cigareta nevydává zápach ani nebezpečné zplodiny. Jediné, co z ní vychází, je pára, aby byl naplněn efekt kouře. Na konci není žhavý uhlík, od něhož se může vznítit okolí, nýbrž červené světélko. V cigaretě je obsažen pouze čistý nikotin bez dehtu, který dle Renaty chutná jako nejlepší cigarety. Ten může doplnit například příchuť vanilky. Jak vybrat správnou elektronickou cigaretu, vám poradíme v následujícím testu.

Chcete přestat kouřit?

Kde naleznete pomoc

KR - Nejdelší varianta e-cigaret nové generace (cena za sadu 3150 korun)

Velká dýmavost a slušná výdrž bateriií zaručí radost z kvalitního kouření. Cigareta při správném kouření uspokojí i nejnáruživějšího kuřáka, aniž by obtěžoval své okolí. Výhodou této cigarety je samočistící funkce. Vždy přibližně po 1500 tazích se automaticky pročistí atomizer. Největší elektronické cigarety patří mezi nejkvalitnější na trhu. Problém je však v tom, že ne všem kuřákům budou vyhovovat délkou. Obdobný problém nastává u patron, které obsahují nikotin. Ty se nedají použít v jiných přístrojích. Patrony se můžou dodávat v různých variantách (high -16 mg nikotinu, medium - 11 mg nikotinu, low - 6 mg nikotinu, non - 0 mg nikotinu). Sada obsahuje jeden atomizer, dva kusy dobíjecích baterií, jeden dobíjecí adaptér baterií a pět nikotinových patron.

Elektronická cigareta KR 808 (sada 3150 korun)  

Jedna z nejkvalitnějších elektronických cigaret. Její předností je dlouhá výdrž baterie a skvělá dýmavost. Délka cigarety je 96 mm a hmotnost 11 gramů. Sada obsahuje: jednu e-cigaretu KR808, jednu náhradní baterii, jeden dobíjecí adaptér a pět patron high a klasic.

Elektronicá minicigareta DSE901 (cena sady 2 650 korun)

Jedná se o naprostou novinku na trhu. Produkt je nejmenší ze všech produktů kouření. Minimalizace cigarety se týká také zmenšení patron. Cigareta je tedy volbou pro slabší kuřáky, kteří za den nevykouří spoustu cigaret. Přístroj je vhodný pro lidi, kteří již chtějí s kouřením přestat a se svým zlozvykem nechtějí dále obtěžovat své blízké a okolí. Dým vycházející z cigarety vypadá realisticky. Na špičce cigarety je samozřejmě LED dioda. Sada  obsahuje jeden atomizer, dvě výměnné dobíjecí baterie, jeden dobíjecí adaptér a pět patron různé intenzity nikotinu.

Elektronická cigareta BW (sada 2190 korun)

Díky své elegantnosti a lehkosti byla trhákem na trhu elektronických cigaret. Postupně je nahrazována novějšími prototypy. I nyní má mnoho příznivců, neboť se může pochlubit přijatelnou cenou a robustními patronami, které vydrží více než spousta konkurentek. Délka 150mm a váha 24 gramů. Sada obsahuje jeden atomizer, dvě náhradní nabíjecí baterie, jeden adaptér, dvě patrony. Výrobek je možno zavěsit na krk. Patrony s nikotinem mohou mít nejen různou intenzitu, ale též příchuť (cherry, vanilla, menthol).

E-Cigarillo (sada 1800 korun)

Jedná se o menší a lehčí variantu elektronických cigar. Je vhodné i pro dámy narozdíl od cigaret nemá žhavící efekt při potažení z cigarety. Tato nevýhoda se projeví na úspoře energie a větší výdrži baterie. Délka 138 mm a váha 24 gramů.

Elektronické cigáro Black (sada 1700 korun)

Tento přístroj je určen mužům. Tvar a velikost se shoduje s klasickým doutníkem. Ve špičce cigára je umístěna dioda, která při potažení svítí. Délka 145 mm a váha 35 gramů. Patrony do cigára mohou obsahovat od 0 do 24 mg nikotinu.  

Dýmka BLACK SANDERS (sada 3600 korun)

Samozřejmě, že výrobci nikotinových náhražek myslí i na milovníky dýmek. Proto se rozhodli vyrobit v barvách černého, leštěného santalového dřeva elektronické dýmky. Váha dýmky je 110 gramů včetně baterie. Příchutě patron jsou dodávány v několika příchutích. Nyní si můžete bafnout i na cestě letadlem.

Chcete přestat kouřit?

Kde naleznete pomoc

 foto a info: http://www.e-start.cz, http://www.elektronicka-cigareta.com
ab
ab
ab
ab
ab