Kategorie

KASTNER software

Všichni ho znáte, většinou nemáte rádi, ale přesto se jím musíte zabývat. Ano, je to formulář. Pro ušetření vašeho času při jeho vyplňování je tady produkt FORM studio a jeho webové stránky.
Jak již název napovídá, jedná se o softwarovou aplikaci, která v sobě skrývá všechny druhy dnes běžně používaných formulářů- daňové, pracovně právní, účetní a platební, poštovní a další. Její freewarovou verzi si můžete stáhnout také z www.svet-bydleni.cz. Naleznete ji v sekci Dokumenty ke stažení.

Užitečný pomocník

Určitě oceníte zejména automatické vyplňování, kontroly, pokyny k vyplnění nebo upozornění při vkládání údajů. Vyplněné formuláře můžete samozřejmě vytisknout v přesně takové podobě, jak jsou k dispozici v klasické papírové formě a pokud zpracováváte agendu nebo formuláře pro více lidí (například daňoví poradci), pak vám program umožní vést si pro každého informace o již vyplněných formulářích.

Zdarma ke stažení

Co vás však čeká na stránkách věnovaných tomuto programu? Je to množství informací právě o náplni programu, o možnostech jeho využití – zejména jsou vyzdviženy skupiny uživatelů pro které je program vhodný, najdete zde sekci Ke stažení, kde si také můžete stáhnout zkušební verzi programu, starší verze nebo dokumentaci v elektronické podobě. Můžete se seznámit s cenami jednotlivých verzí a nebo si přečíst často kladené otázky a odpovědi na ně. Pro uživatele FORM studia je tady také informace o technické podpoře. Nechybí také kontaktní informace na firmu KASTNER software.

Nemusíte se ani obávat, že byste se na stránkách ztratili. Jsou úhledné a všechny informace jsou velice rychle dostupné z kteréhokoli místa webu. Proto neváhejte a zjednodušte si práci s vašimi formuláři www: http://www.formstudio.cz/
ab
ab
ab
ab
ab