Kategorie

Jungle styl aneb bydlení plné zeleně

Jungle styl aneb bydlení plné zeleně

Že ještě nevíte, co znamená jungle styl? Tak my vám ho hned představíme, určitě se vám bude líbit. Jde totiž o dokonalé souznění člověka s přírodou, a to klidně i v centru velkého města. 

Jungle style, to je především život mezi rostlinami, kdy doslova souzníte s přírodou. A to přímo ve svém obýváku nebo v ložnici. Základem je velké množství zelených rostlin, které vás přímo nabijí energií a okysličí vaše bydlení i hlavu.

Hlavní barvou interiérů je pak pochopitelně zelená, a to v jakémkoliv odstínu. Tou můžete namalovat stěny, ale také v ní ladit koberce, polštářky, květináče, zkrátka všechny doplňky.

Rostliny a zelená pak perfektně fungují v kombinaci se světlým dřevem. Proto volte nábytek v tomto designu a tónech, působí velmi uklidňujícícm dojmem. 

Pokud je na vás dřevo a živé rostliny až moc, sáhněte po květinových a listnatých doplňcích, jako jsou tapety, obrazy, proutěné košíky, pletené zelené přehozy nebo třeba nádobí s palmovým vzorem. 

Všechno nemusí být samozřejmě zelené. K dokonalosti harmonického prostředí, pohody a klidu vám pomohou i správné barevné kombinace. Vsaďte na šedou, krémovou, světle hnědou či bílou. Ta bude nejlépe vypadat právě na doplňcích, jako jsou lustry, stolky nebo lampičky. 

ab
ab
ab
ab
ab