Kategorie

Jiný interiér: 3D tapety originální a exkluzivní

Moderní, nevšední a přitom jednoduché, to jsou 3D tapety od společnosti 3Decor design s.r.o., které zcela promění a oživí interiér. Moderní geometrické vzory nejrůznějších barev si můžete prohlédnout ve fotogalerii na Světě bydlení, můžete také soutěžit o 3D obraz!
 
A jak vlastně taková 3D tapeta vypadá ? Podívejte se na galerii v pravo u tohoto článku ⇒

3D tapety na poli českého interiérového designu

V roce 2009 se na poli českého interiérového designu objevilo nové designerské studio s inovativním a originálním produktem: 3D tapetami. Tapety jsou dnes opět v módě, studio 3Decor design ale přislo s novým konceptem a typem materiálů. Na rozdíl od klasických tapet, kde se obvykle opakuje stejný jednoduchý vzor na celé ploše zdi, tapety 3Decor naopak pokryjí Vaši zeď jedním velkým plasticky působícím designem.

3Decor design s.r.o nabízí svým klientům tapety dle vlastního přání

K dizpozici jsou 3 standardní rozměry tapet, ale není problém vyrobit tapetu v jakékoliv velikosti. Mužete si také zvolit povrchovou úpravu tapet a vybrat si ze tří různých variant: classic /struktura jemné omítky/, smooth /hladká a příjemná na dotek/ a sand /hrubá struktura písku/.

Tapety splňují nezbytné normy EU

Tapety samozřejmě splňují všechny nezbytné normy EU a jsou nehořlavé. Zadní strana tapet je tvořena netkanou textilií a papírem, přední strana je z měkčeného PVC.

Čtěte také: Tapety pro stylový interiér: Tapety vliesové, tapety vinylové, tapety akrylové či snad papírové?

Z čeho je možné vybírat? Kam 3D tapetu nalepit?

Nabídka 3D motivů je široká, některé designy se hodí spíše do klubů, restaurací či kaváren jiné zase dokáží příjemně a netradičně ozvláštnit Váš domov. Kromě tapet nabízí 3Decor své designy také ve formě originálních obrazů na malířském plátně, kovu nebo PVC deskách.

Originalita a exkluzivita 3D tapety je zaručena

Další věcí, která určitě stojí za zmínku, je fakt, že každý motiv se prodává pouze v omezené sérii 10 kusů a pak se stáhne z prodeje, aby byla zaručena originalita a exkluzivita produktů. Proto je také každý výrobek dodáván společně s certifikátem pravosti, podpisem výtvarníka a registrovaným sériovým číslem.

Čtěte také: NALEP SI má nové kolekce! Vinylové nálepky a designové tapety
Info, foto: 3Decor design s.r.o.,www.3decor.cz
ab
ab
ab
ab
ab