Kategorie

Jen pravá kůže dodá nezaměnitelný vzhled sedacích souprav

(komerční sdělení) Kožená sedací souprava je pořád ještě symbolem luxusu. Kůže jako potahový materiál ale znamená především kvalitu, která dobře odolává času a prodlouží životnost vaší sedací soupravy.
 

Sedací soupravy a další sedací nábytek jsou důležitou a neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. V rodinách, kde se vyskytují malé děti nebo domácí zvířata, se nejlépe osvědčí takový nábytek, který má pevnou a stabilní konstrukci a dobře se ošetřuje. Materiál, ze kterého je vyrobena potahová látka, má zde podstatný význam. Kožená sedací souprava Alaska Ideální jsou proto sedací soupravy s povrchovou úpravou nanoflock, jež je odolná vůči vlhkosti a dobře se čistí. Ale domácnosti, které neobývá žádné zvíře ani malé děti, si mohou pořídit luxusnější varianty sedacích souprav, jako jsou například polokožené sedací soupravy nebo kožené sedací soupravy z pravé italské kůže. Obě varianty nabízejí tradiční sedací soupravy, ale i rozkládací nebo s úložným prostorem.

Jakou koženou sedací soupravu vybrat?

Kožené sedací soupravy jsou vyrobeny z kvalitní kůže, která nábytku dodává nezaměnitelný vzhled. Lze je zakoupit v mnoho barevných provedení i designech. V nabídce najdete nejen rustikální, ale i klasické a moderní provedení, v kombinaci s kovem, častěji však v kombinaci s dubovým masívem. Pro ty, kteří celé kožené sedací soupravy nepotřebují, jsou připraveny jednotlivé kusy tohoto nábytku, jako je například luxusní kožené dvojkřeslo nebo pohodlné kožené pohovky. Díly sedacích souprav je rovněž možné zakoupit zvlášť a po objednání lze vyrobit také několik dalších dílů, jako např. kožené taburety nebo masivní konferenční stoly ve stejném provedení, jako je masívní konstrukce kožené sedací soupravy. Kožená sedací souprava Barbados Stejně kvalitní provedení a moderní design mají polokožené sedací soupravy, které jsou vyrobeny částečně z pravé italské kůže a částečně z eko-kůže. Pravá kůže je vždy v přední části sedací soupravy, eko-kůže je použita pro výrobu bočních a zadních stran polokožené pohovky (tedy v místech, kde je sedačka nejméně namáhána), křesel apod.Polokožené sedací soupravy jsou o něco levnější, avšak nižší cena neubírá na vzhledu ani jejich hodnotě.

Jak pečovat o kožené sedací soupravy?

Péče o kožené sedací soupravy nebo polokožené sedací soupravy je minimální, je však nezbytné dodržovat tyto zásady: kožený i polokožený nábytek chránit před tepelnými zdroji (sluneční paprsky, topení, horký vzduch z fénu či jiných tepelných zdrojů). Nečistit jinými prostředky než k tomu určenými, kůži rovněž můžou poškodit běžné kapaliny jako například káva, červené víno a další alkohol nebo obyčejný krém na boty. Kožená sedací souprava Belize Nežádoucí skvrny lze opatrně vyčistit měkkým vlhkým hadříkem nebo papírovým ubrouskem a poté vyčistíme prostředkem na kožený nábytek. Aby kožené sedací soupravy vydržely dlouhá desetiletí v perfektním stavu, kůži pravidelně ošetřujeme impregnací.

ab
ab
ab
ab
ab