Kategorie

Jaro konečně nabírá sílu. Přichází čas na generální úklid v domě a probuzení organismu

Probouzí se jaro a společně s ním i touha po očistě a regeneraci. Netýká se to jen našeho těla, ale také prostředí, ve kterém žijeme. Voňavý a čerstvě uklizený byt se může stát lékem; vždyť už naše babičky věděly, že na úklid a očistu je právě jaro tím nejlepším obdobím. Zimu je třeba vyhnat nejen ze všech zákoutí domova, ale také z vlastního těla.
 
Z tiskové zprávy společnosti Concept

Vyžeňte zimu ze svého domova i mysli

Jarní gruntování domácnosti i duše se stalo také heslem značky Concept, která přichází s řadou užitečných produktů přímo vybízejících k jarnímu úklidu. S jejich pomocí se dá rychle vysmýčit celý byt a tělu můžete dopřát vitamínovou bombu, která probudí všechny smysly a spolehlivě zažene jarní únavu. „Musím potvrdit, že každé jaro vzrůstá poptávka po elektrospotřebičích, které usnadňují úklid. Tradičně jsou to vysavače, a to jak sáčkové, tak i cyklónové. Poslední dobou roste zájem také o akumulační modely. Zákazníci na nich oceňují praktičnost a snadnou manipulaci,“ komentuje aktuální poptávku Ondřej Macek, obchodní ředitel Conceptu pro Českou republiku.

Vysavače, s nimiž se už nebudete trápit

Také Vás někdy přivádí vysavač k šílenství a máte pocit, že by snad bylo rychlejší a účinnější smítka sbírat ručně či izolepou? Všeho do času. Pár takových neuspokojivých zásahů starého vysavače, a záhy vybíráte nový, skutečně  účinný,  velmi výkonný vysavač. K oblíbeným modelům patří sáčkový vysavač vyšší třídy Hamilton VP-9231. Vyniká speciálním hygienickým systémem, který dokáže spolehlivě zachytit i prachové částice menší než cigaretový kouř. Unikátní je také čtyřbodový úchytný systém, který zajišťuje při vysávání snadný pohyb vysavače do všech stran. Příslušenství je přizpůsobeno k vysávání všech druhů povrchů, flexibilní hadice je vyztužena ocelovým drátem a speciální gumová nárazová zóna po obvodu vysavače chrání nábytek. Díky extra dlouhé přívodní šňůře lze pohodlně vysávat až do vzdálenosti 11 metrů.

I na kusové  vlněné koberce se funkční vysavač více než hodí; foto: archiv redakce Světa bydlení

Malý velký vysavač Hamilton s garancí All Inclusive

Neméně praktický je i cyklónový akumulátorový vysavač Torino VP-4190. Výrobek kombinuje univerzální a klasický vysavač, jeho výhodou jsou ekonomický bezsáčkový provoz a cyklónová jednotka, která zajišťuje jednoduchou údržbu. Nástavec s rotačním kartáčem je velmi účinný a konstrukce výkyvného kloubu umožní snadný úklid kolem židlí a stolů. Vysavač má malou hmotnost – pouze 2,7 kg – a baterie umožňuje nepřetržitou práci po dobu až 18 minut. Podstavec je možné snadno zavěsit na stěnu nebo postavit na podlahu, zároveň v něm dochází k opětovnému dobíjení akumulátoru, takže vysavač je vždy připraven k použití. „K vysavači Hamilton poskytuje naše firma garanci All Inclusive. Jde o dvouletou záruku plus tři roky bezplatného servisu a dalších pět let dodávky náhradních sáčků a filtrů zcela zdarma, a to až do domu,“ vysvětlil Ondřej Macek.

Přenosná chytrá kuchyňská "linka", prototyp Tomáš Král; foto: archiv redakce Světa bydlení

S odšťavňovačem zvládnete jarní očistnou kúru snadno

Pokračovat – tentokrát v úklidu těla – můžeme s dalším produktem značky Concept. Je jím odšťavňovač Vitalis LO-7030, jehož nerezové provedení je designově velmi atraktivní. Šťávy připravené ze syrového ovoce a zeleniny jsou lehce stravitelné, nezatěžují trávicí systém a posilují imunitu. Jsou velmi zdravé, neobsahují žádné konzervační látky ani mnoho cukru. V odšťavňovači Vitalis LO-7030 připravíte najednou až 1,25 litru čerstvé šťávy plné vitamínů, minerálů a dalších biologicky významných prvků.

Džbán, Christopher Dresser; foto: archiv redakce Světa bydlení

Přístroj nabízí nastavení rychlosti pro měkké plody s vyšším obsahem šťáv (citrusy, broskve) i pro tvrdé plody (mrkev, jablka). Díky extra velkému otvoru o průměru 7,5 centimetrů je odšťavňovač vhodný i pro vkládání celých plodů, které není třeba předem krájet. O bezpečnou manipulaci se postará důmyslný systém, který zabrání zapnutí spotřebiče, pokud nejsou všechny díly ve správné poloze. Více o produktech na www.my-concept.cz.

Info: Tisková zpráva společnosti Concept, Tiskovky.Info
ab
ab
ab
ab
ab