Kategorie

Jaký byl náš kreativní workshop?

Jaký byl náš první kreativní workshop?
Ve čtvrtek 15. března se konal náš jarní kreativní workshop, který pořádala Raiffeisen stavební spořitelna. Jak jsme si akci užili a co všechno jsme zvládli za několik hodin vytvořit?

Prostory pražské kavárny Vnitroblock se změnily v dílnu, kde se sešlo několik desítek tvořivých duší. Během celého dne přicházely dámy, dívky i maminky s dětmi a v čele s blogerkou Olív z blogu Mode de Boulangerie jsme společně vyráběli velikonoční minimalistické přírodní dekorace, netradičně zdobili vajíčka a tvořili svěží jarní kytice. Bylo až neuvěřitelné, jaké krásy na místě vznikaly i od úplných amatérů. 

Pro dětičky jsme měli připravené veselé jarní omalovánky a polystyrenová vajíčka, na která si mohly malovat třeba fixami. 

S maminkami a dalšími návštěvnicemi jsme se díky Olív naučili motat věnce z vrbového proutí, které jsme následně zdobili eukalyptem, kočičkami nebo pistáciovými lístky... Vajíčka jsme oblepili bílými lehkými pírky, obmotávali je přírodním provázkem a dozdobovali dalšími větvičkami nebo dřevěnými dekoracemi. 

Každý, kdo k nám zavítal, si navíc během workshopu pochutnal na skvělém domácím muffinu, posilnil se kávou a zúčastnil se slosování o speciální ceny. 

Atmosféra celého odpoledne byla kouzelná, uvolněná, tvořivá a pohodová. Všem příchozím děkujeme za účast, Olív děkujeme za skvělé vedení workshopu a cenné rady při tvoření, RSTS patří dík za možnost workshop pořádat a my se těšíme na další společnou akci s vámi! 

 

Na fotky z workshopu mrkněte do naší galerie ;) 
A pokud si chcete vyrobit stejný věnec jako my, není problém, připravili jsme pro vás podrobný návod

ab
ab
ab
ab
ab