Kategorie

Jakou dlažbu zvolit na terasu?

Ve stavebnictví se moderní trendy ubírají novým směrem. V současné době je kladen důraz na jednolitý design dlažby na terase a přístupových schodů ke vchodovým dveřím.

Systém TopTeramo zajistí, aby dlažba na terase a schodových prvcích korespondovala s obkladovými pásky a květináči.

Prvotřídní kvalita

Velmi důležitá je kvalita dlažby, neboť je vystavována vysoké zátěži. Kvalita současně ovlivňuje odolnost dlažby vůči povětrnostním vlivům. K výrobě produktů TopTeramo se používá matriál vysoké jakosti, konkrétně hermetický lisovaný beton s příměsí přírodních materiálů (tříděná drť). Samozřejmostí jsou pigmenty, jež zajišťují barevnou stálost, a stavební chemie zaručující nízkou pórovitost. Teracová dlažba a další nabízené produkty se vyznačují pevností, odolností, mrazuvzdorností a otěruvzdorností. Neztrácí ani na estetické hodnotě, která je ve světě bydlení podstatná.

Pestrá škála designů

Pakliže preferujete originální provedení, bezpochyby sáhnete po dlažbě a doplňcích s reliéfním povrchem. Vybrat si můžete z rozmanitých typů a barev. Velké popularitě se již dlouhá léta těší venkovní dlažba v podobě tryskaných povrchů, která je k dostání v mnoha barevných odstínech.

Schody, obklady a květináče ve stejném provedení

Většinou se volí stejný vzhled teracové dlažby a schodových prvků. Ale tím možnost realizace nekončí. Více náročná klientela žádá totožný design také u květináčů, soklů a obkladových pásků. Dokonale sladěná terasa působí nadčasově, elegantně a reprezentativně. Nespornou výhodou moderního systému TopTeramo je nenáročná údržba. Veškeré pohledové úseky jsou ošetřeny průmyslovou impregnací, která zajišťuje jednoduché čištění od klasické špíny a bláta. Snadno a bez námahy se zbavíte zaschlých skvrn a terasa bude neustále upravená a čistá.

ab
ab
ab
ab
ab