Kategorie

Jaké vánoční dekorace budou letos trendy?

Je listopad a přichází nejlepší čas popřemýšlet nad letošními vánoci. Co třeba je pojmout nějak nově či netradičně. Máme pro vás několik letošních trendů, které šlo vysledovat z jarních vánočních veletrhů.

Vánoce v bílé

Letošním trendem ve vánočních ozdobách bude bíla barva v kombinaci s měkkými pastelovými tóny. Skleněnými koulemi a baňkami v bílé barvě proto rozhodně nic nezkazíte. Lehké doplnění jednou či dvěma pastelovými tóny hlavní bílý ledový motiv krásně zvýrazníte. Kromě skleněných ozdob nezapomeňte také na řetězy rovněž v bílé barvě. celkový dojem vánočního stromečku a vánočních dekorací by měl být něžně ledový.

Návrat k přírodním materiálům

Dalším velkým trendem je návrat k přírodním materiálům. Ano sláma a papírmašé je opět in, i když třeba v trochu modernizované podobě, než jak tyto dekorace známe z vánoc našich babiček. Tato vyzdobený strom si přímo říká o klasické svíčky, vánoční stůl mohou doplňovat třeba větvičky, šišky, malá miska s vonným kořením. Ale pozor, i i tradičních přírodních dekorací platí, že všeho s mírou.

Fialová barva nestárne

A na závěr máme jeden trend, který vlastně ani trendem není. Fialovou barvu lidé buď milují, nebo ji nemůžou ani vidět. Pokud patříte do první skupiny, určitě nic nezkazíte celkovým naladěním vašich Vánoc do fialových tónů. Ale pozor. Aby fialová barva vypadala luxusně a exkluzivně, musí ji doplňovat kvalitní materiály. V opačném případě dosáhnete jen laciného pouťového efektu. A to na klidné vánoce asi nechcete. A kde dobré vánoční dekorace koupit? Zkuste třeba e-shop Velký košík, kde najdete velký výběr bytových i zahradních dekorací.
ab
ab
ab
ab
ab