Kategorie

Jak zvelebit i ten nejmenší balkon?

Inspirace: Jarní balkon

Terasa nebo balkon se v téhle době stávají naším nejčastějším útočištěm. Trávíme tady spoustu času, a tak si tento, byť třeba jen několik málo čverečních metrů, náš prostor chceme co nejvíce zvelebit. Přinášíme vám inspiraci, jak na to. 

Polštářky, světýlka, tlumené barvy, proutěné stěny i nábytek, to je balkon v boho stylu, na kterém si opravdu odpočinete, zklidníte své myšlenky a načerpáte spoustu nové energie. Obrazy všemu dodají dokonalý punc. 

Máte-li tu možnost, zavěste si na balkon či terasu houpací síť. Lepší relax si jen těžko umíme představit. Kobereček, květiny - ideálně palmy, polštářky a třeba i baldachýny jsou skvělými doplňky, abyste se cítili skoro jako u moře. Nechybí zde anilapač snů, kdybyste si v síti chtěli příjemně zchrupnout. 

I velmi malý prostor se dá parádně vypiplat k dokonalosti. Pochopitelně nesmí chybět polštářky s nápisy, svítící koule a spoustu květin, které máte nejraději. Když se vám vejde i lucernička a malý stolek na odpolední kávu, máte vyhráno. 

Nejste fanoušci pastelových nebo tlumených barev? Vůbec nevadí, naaranžujte si svůj balkon do černých a šedých odstínů, nebo zkombinujte bílou a černou. Klasické oranžové světlo dodá vašemu balkonu nádech hipsteřiny. 

Květiny, svíčky, lucerničky, přehozy, paraplíčko a světýlka, to je přesně to pravé ořechové pro romantické duše. Na téhle oáze klidu je nejlepší to, že je opravdu jen vaše. Když použijete hodně zeleně nebo bambusové stěny, nikdo na vás neuvidí a máte naprosté soukromí, kde si můžete užívat svého času, jak jen budete chtít. 

 

Další inspiraci, jak si vylepšit terasu nebo balkon, najdete v naší fotogalerii

ab
ab
ab
ab
ab