Kategorie

Jak žít v dietě?

Podrážděnost, unavenost, nervozita, změny nálady, roztěkanost. To jsou stavy, které jistě dobře znáte, jestliže dietu držíte. Po necelých čtyřech měsících je vám odměnou úsměv na tváři, nové menší oblečení a ke tkaničkám se budete ohýbat rády! To všechno vám, milé dámy, můžu slíbit, pokud se rozhodnete držet dietu, kterou jsme pouze pro vás před několika týdny na stránkách Světa bydlení zveřejnili.
 

Nikdy nehubněte kvůli partnerovi

Dovolte mi alespoň pár svých rad a zkušeností. Dvakrát jsem se rozhodla zhubnout kvůli svému partnerovi. Byť jsem se mu líbila taková, jaká jsem byla (173cm , 77 kg), ničila mě slova jeho rodiny: Vy se asi musíte mít dobře, dobře vypadáš apod. Takto ne, milé dámy, nikdy nehubněte kvůli někomu, ale jen samy kvůli sobě. A toto se mi povedlo až napotřetí.

O 12 kg lehčí

Chtěla jsem shodit 6 kg během dvou až čtyř měsíců, pomalu, abych zabránila jo-jo efektu. A shodila jsem již 12 kg! Hodně sportujte, dieta Světa bydlení je kombinovaná s návštěvou posilovny alespoň dvakrát týdně. Je dobré si říct předem, kolik byste rády zhubly. Lepší je domluvit se předem s trenérem, který by vám na požádání mohl v posilovně rozepsat jídelníček dle skladby vašeho těla a pravidelnosti návštěv v posilovně. Někdo může chodit čtyřikrát týdně, někdo jen dvakrát. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že zaplatit si osobního trenéra se jistě vyplatí, protože samy si jídelníček nikdy nesestavíte přímo na tělo, a hlavně, trenér v posilovně vás může u jednotlivých návštěv kontrolovat. Bude vás bolet celé tělo, nároky budou šílené, ale vydržte, tělo si zvykne a vy jistě taky.

Dieta je hlavně o vůli

Začátky jsou těžké, prvních14 dnů je nejhorších. Život se obrátí naruby, měly by jste vynechat ze svého jídelníčku máslo, vepřové, smažený květák, guláš, vepřové výpečky, polotučné mléko, výborné jogurty, kakao, čaj s malinovou šťávou, nemluvě o palačinkách, nudlových polévkách, smetanové zálivce, špagetách…zdá se vám konec světa. Vydržte! Půjde to.

Můžete porušit dietu

S radostí vám, milé dámy, oznamuji, že jednou měsíčně si smíte udělat volný den. To znamená, že v tento den můžete jíst v podstatě cokoliv. Dejte si colu, myslivce, palačinku, smažený květák. Ale taky vás musím upozornit, že vám může být těžko a věřte mi, na druhý den se budete těšit na „svou“ stravu.

Nevažte se, dokud dietu držíte

Domluvme se, že budete dodržovat tuto zásadu. Nevážit se! Dieta Světa bydlení v kombinaci se cvičením není dělaná pro jo-jo efekt. Pokud chcete shodit kg během pár dnů, a pak je zase přibrat, nedržte tu naši. Z vlastní zkušenosti můžu říct, shozené kilogramy poznáte na oblečení. Ne hned, ale po dvou až třech týdnech určitě. Mějte trpělivost se svým tělem, vždyť jste mu dopřávali.

Tělu bez faldíků třikrát zdar

Mysleme pouze samy na sebe, jak budete samy se sebou spokojené, a jak se vám bude ohýbat ke tkaničkám, dopínat džíny a vysedat z auta. Hlavně dodržujte dietu a cvičte. Chcete-li zhubnout, žádá si to pevné nervy. Držte se, a kdybyste byly v úzkých nebo se chtěly něčemu dotázat, neváhejte!

foto: FreeFoto; www.freefoto.com
 
ab
ab
ab
ab
ab