Kategorie

Jak vyřešit zastínění a zastřešení terasy?

Mnoho z nás hledá v parních letních dnech stín, kde bychom si mohli odpočinout a načerpat nové síly, příjemně relaxovat u své oblíbené knihy či užít si ničím nerušený večer s přáteli.

Jistě, existují různá řešení dostupná ve stavebních a zahradních marketech v podobě slunečníků či markýz, ale řešení v této podobě není komplexní a navíc o kvalitě celkové konstrukce a látek ani nemluvě.

Terasa vašeho domu je venkovní obytný prostor a potřebuje správné řešení v podobě pergoly. Pergola vám vyřeší komplexně zastínění a zastřešení terasy a to v ohledu ochrany před dopadajícím světlem a deštěm  v podobě lamelové střechy či látkového baldachýnu. U pergol je důležitým faktorem na exponovaných místech nechráněných budovou ochrana bočního prostoru před deštěm, větrem a nízkým večerním sluncem, kterou vám markýzy ani slunečník neumí nabídnout. Ochrana je realizována roletami ze screenové látky nebo PVC fólie. Je ale zapotřebí si uvědomit, že neslouží pro ochranu před sněhem. V případě zimy, je zapotřebí mít stínění zatažené či v otevřeném stavu. Lakování konstrukce, mechanické části a látky použité pro stínění jsou vyráběné s ohledem na venkovní použití a odolají i agresivnímu slanému přímořskému prostředí.

Kvalitní konstrukce pergoly

Konstrukce námi nabízených pergol jsou z extrudovaných hliníkových profilů či impregnované skandinávské borovice. Pergola od Diamond design není dočasné řešení, ale stane se součástí vašeho domu a vytvoří vám venkovní obytný prostor, který bude sloužit řadu let i dalším generacím.  Pergoly dodáváme různých typů konstrukcí, může jít o samostatně stojící samonosnou konstrukci na čtyřech sloupech, nebo může být instalována také ke stěně, kde využívá podpěry stěny a dvou sloupů. Konstrukce nemusí být jen hranaté, ale mohou být se šikmou střechou i přední stranou. Konstrukce je vybavena integrovaným systémem pro sběr a odvod dešťové vody. Konstrukce je v základu v mnoha barvách, navíc dle přání zákazníka lze lakovat do jakékoli barvy dle vzorníku RAL. 

Široké přílsušenství

Pergola může být vybavena celou řadou příslušenství v podobě led osvětlení pomocí led pásků či led bloků v nosných sloupech, které mohou měnit barvu dle palety RGB.  Vnitřní prostor může být vybaven infra-vytápěním, které výrazně prodlouží vás pobyt venku v chladných letních večerech či podzimních měsících. Ovládání stínění může být v závislosti na modelu ruční, ale vždy je doporučován motorový pohon v kombinaci s dálkovým ovládáním, které vám poskytne ten správný komfort a prodlouží životnost celého systému. Veškeré elektrické části pergoly mohou být ovládány také inteligentním systémem s využitím vašeho tabletu či smartfonu. Pro vnitřní prostor nabízíme také široké spektrum venkovního nábytku od značek Corradi a Manutti. 

Záruka kvality a profesionálního servisu

Značka Diamond design nabízí a instaluje pergoly předních evropských značek, belgického Brustoru a italské Corradi. Obě značky vyrábí nejkvalitnější řešení, které je v Evropě dostupné a to zejména díky mnohaletému vývoji, celé řadě patentů a moderním výrobním postupům.  Zaujaly vás pergoly od Diamond design? Pro bližší informace se můžete podívat na stránku věnující se kompletní nabídce pergol od Diamond design. Naleznete zde vše potřebné od vlastních realizací Diamond design  až po kontakt na kamenné showroomy. Pokud se rozhodnete pro pergolu od Diamond design, tak vám s řešením poradí odborně vyškolený personál od samotného zaměření, různých technických úskalí a dodatečných řešení na míru přesně pro váš domov.

ab
ab
ab
ab
ab