Kategorie

Jak vybrat zahradní gril či udírnu?

K nejoblíbenějším činnostem, které jsou nerozlučně spjaty se slunečnými měsíci, patří nepochybně grilování. A protože jaro je tu, možná Vás bude zajímat několik tipů.

Na co je nutné pamatovat před nákupem?

Samozřejmě že před samotným nákupem si musíte ujasnit, jaký gril vlastně chcete. Tedy zda Vás budu spíše zajímat elektrický gril nebo naopak zvolíte plynový gril, případně populární gril s udírnou. Dále si je nutné promyslet četnost grilování, počet osob, pro něž budete zřejmě nejčastěji takové dobroty připravovat, zda zároveň budete tuto aktivitu vykonávat přímo na zahradě anebo na terase a v neposlední řadě je důležité, kolik peněz si můžete dovolit utratit. Náš tip: prohlédněte si zahradní grily a udírny e-shopu Grilovani.cz, kde také můžete dostat mnoho potřebných rad, takže si nakonec vyberete ten nejvhodnější produkt.

Grily Weber a další – vyplatí se si připlatit?

Jelikož je nabídka grilů aktuálně skutečně pestrá, pojďme se podívat na několik výrobků, které patří k těm nejkvalitnějším. Sluší se dodat, že za takové produkty sice utratíte více peněz, přesto se Vám vyplatí. Spolehlivost, dlouhá životnost, ale i zdravější příprava chutných jídel jsou totiž nepochybně výraznými pozitivy.
  • Grily Weber: ty patří aktuálně k velmi oblíbeným. Naleznete mezi nimi jak elektrické či plynové grily, tak výrobky na dřevěné uhlí. Hlavně ale získáte spolehlivého „pomocníka“ na přípravu lahodných dobrot.
  • Keramické grily Big Green Egg: skutečnou kvalitu představují též prvotřídní grily Big Green Egg, které Vám usnadní přípravu masa i zeleniny, nicméně je lze použít i na pečení chleba apod.
  • Udírny Bradley: potrpíte-li si na uzené maso, ale produkty z obchodů Vám chuťově nevyhovují, proč si nepořídit vlastní udírnu? I v této oblasti dnes máte z čeho vybírat, my Vám např. doporučujeme moderní udírny Bradley.
ab
ab
ab
ab
ab