Kategorie

Jak vybavit domov technologiemi, které pak budou dlouhá léta šetřit vaši peněženku i přírodu a nezruinovat při tom rozpočet? Možnosti jsou...

I komise vědců a odborníků, kterou vláda pověřila nesnadným úkolem zhodnotit a vypracovat dlouhodobé plány, kam se má ubírat energetická politika této země, konstatovala, že významná cesta je nasnadě: ÚSPORY, tam máme veliké rezervy. Není divu, že když uhlí bývávalo velmi levné, mohly být domy téměř děravé a teplo-propustné, že se topilo hlavně do nebe a nějaká ta koruna, kterou to stálo, nikoho žebrákem neučinila. Ty časy se ale již nevrátí.
 

 

Žádné bohulibé zájmy o čisté životní prostředí, žádné hrozby vědců o skleníkovém efektu, žádná volání po odpovědnosti vůči příštím generacím neměla tu moc zvrátit naše chování, to až stále rostoucí výdaje. Když se ukázalo jako nezvratné, že do budoucna je rozhodně výhodnější investovat teď do moderních technologií, které zbytečnému plýtvání energiemi zamezí, než platit vysoké účty, které jinak budou nezadržitelně stoupat a stoupat a stoupat ...
 

Důvody již uznáváme (skoro) všichni

Navíc člověk pak může mít dobrý pocit ze svého chování k životnímu prostředí a planetě Zemi, leckoho vědomí spáchaných dobrých skutků jistě zahřeje u srdce. Ale pořizovací cena solárních kolektorů, tepelného čerpadla či kvalitního zateplení objektu je stále ještě dosti vysoká na to, aby mnohé zájemce od jejich nákupu odradila.
 

Kampaň "Vůně peněz" RSTS a portálu Nazeleno.cz

Řešením pro ty, kteří ještě váhají z důvodů financování, může být právě nová podzimní ekologická kampaň, kterou připravila Raiffeisen stavební spořitelna ve spolupráci s webovým portálem Nazeleno.cz. Nejde v ní ale jen o výhodné nabídky úvěru na rekonstrukci, je to také akce, která přináší spoustu kvalitních a utříděných informací.
 

Neplaťte ČEZu, ať ČEZ platí vám!

Na adrese http://www.nazeleno.cz/vune-penez/ najdete spoustu kvalitních informací o tom, jakými způsoby můžete pomocí alternativních zdrojů energie nejen šetřit, ale třeba i vydělávat!
 

Informace kvalitní a kritické

Na webové stránce kampaně naleznete přehled všech možných technologií a vymožeností, které přispějí k tomu, že získáte více a zaplatíte méně, jako jsou tepelné izolace a kvalitní okna, rekuperace vzduchu, tepelná čerpadla, čističky odpadních vod, fotovolataické články či solární kolektory.
 

Virtuální prohlídka úsporného domu v praxi, soutěž, či poradna

Na webu kampaně naleznete také několik dalších zajímavých funkcí, které vám značně usnadní orientaci v problematice i rozhodování. Je vám zde k dispozici on-line Poradna, kde se můžete obrátit na zkušené profesionály z oboru alternativních zdrojů energií. Můžete si virtuálně prohlédnout dům, který svému majiteli šetří peněženku a jeho potomkům přírodu včetně konkrétních příkladů úspor a možného financování. Naleznete zde i on-line kalkulačky, které vám pomohou přesně vypočítat, kolik můžete kdy uspořit. Nechybí ani soutěž, v níž máte možnost získat některou z desítek atraktivních cen za zodpovězení jednoduchých otázek, jejichž řešení na stránkách kampaně předem snadno odhalíte.
 

Jak to ale zaplatit? Kampaň přináší řešení

Pokud jste uvažovali o některém z řady ekologických řešení a jedinou překážkou pro vás byly finanční prostředky, je kampaň „Vůně peněz“ určena právě vám. Raiffeisen stavební spořitelna je připravena poskytnout prostředky k úhradě výdajů spojených s vaší rekonstrukcí či stavbou. Její odborně vyškolení poradci vám poradí, jaký způsob financování zvolit, ale také na koho se obrátit s otázkou technologického řešení. Postačí jen zavolat na infolinku 800 11 22 11 a domluvit si schůzku se specialistou Raiffeisen stavební spořitelny. Stejně tak se můžete obrátit na poradenská místa Raiffeisen stavební spořitelny. Partneři kampaně vám, zajistí realizaci, na niž vám poskytnou "super slevu" ve výši 5.000 až 50.000 Kč.
 

Zaujala Vás  ekologická kampaň RSTS a Nazeleno.cz? Račte vstoupit!

Podrobný přehled alternativních technologií

v sérii informativních článků, které vás bez ideologických nálepek seznámí s výhodností solární energie, tepelných čerpadel, fotovoltaických systémů a dalších.

Interaktivní ekologický dům,

který představí alternativní řešení v praxi; včetně konkrétních příkladů úspor a možného financování.

Online kalkulačky

pro výpočet úspory při využití alternativních zdrojů energie i úsporných zařízení. Od úsporných žárovek až po komplexní solární systémy, které zaplaví energií celý dům.

Soutěž o atraktivní ceny,

v níž můžete vyhrát jednu z desítek cen. Stačí odpovědět na jednu z trojice jednoduchých otázek, jejichž řešení se skrývá na stránkách kampaně.

Moderovanou poradnu,

v níž na vaše dotazy odpovídají renomovaní odborníci z oblasti alternativních zdrojů energie.

 
ab
ab
ab
ab
ab