Kategorie

Jak v letních dnech eliminovat horko ve vašem interiéru?

Díky několika našim tipům však budete vždy vědět, jak na horka efektivně vyzrát.

Pokud začneme tou nejznámější možností, je jí klimatizace do bytu, která je na horké letní dny rozhodně tou nejlepší volbou. K dispozici jsou dnes klimatizace nejenom nástěnné, ale samozřejmě také mobilní. Pokud tu pravou vybíráme, je vhodné zaměřit se na:

  • Dostatečný výkon
  • Tichý chod
  • Definovatelné funkce
  • Náročnost instalace
  • Cenu

Může postačit i otevřené okno

Druhou možností, jak se horka zbavit, je otevřené okno. Zde se však doporučuje větrat brzy ráno, aby se vzduch v místnosti před východem slunce ochladil. Větráte-li ale i během dne, je vhodné vytvořit dostatečný průvan, díky kterému se pociťovaná teplota sníží. Pokud zároveň chcete eliminovat mouchy, komáry a další hmyz, využívejte sítě proti hmyzu a zbavte se škůdců jednou provždy. Jejich instalace do oblasti oken je velmi jednoduchá a cena daného řešení vás určitě také pozitivním způsobem překvapí. Na letní dny nejlepší řešení.

Buďte v těch správných místnostech

Ať už máte byt či dům orientovaný na jakoukoliv světovou stranu, dobré je se také zdržovat v těch místnostech, kam aktuálně slunce nesvítí. Stejně jako lze z FP Interiér s.r.o. pořídit kvalitní nábytkové kování, byste se měli zaměřit i na kvalitní kování u vašich interiérových dveří. Ty je totiž vhodné během horkých dnů zavírat v těch místnostech, kam slunce svítí. Díky tomu se budou ohřívat jenom oni a teplý vzduch nebude pronikat do dalších. Dobrým tipem, který také zamezí ohřívání vzduchu, jsou i různé žaluzie nebo rolety, které dokážou zastavit, ale také odrazit slunečné paprsky zpět a tak je nepustí do vašeho interiéru. Také dobrá volba, která dokáže teplo eliminovat.

ab
ab
ab
ab
ab