Kategorie

Jak ušetřit při koupi kuchyně

Nákup kuchyňské linky patří mezi nákladné investice. Kromě samotného kuchyňského nábytku, vybavujeme kuchyň doplňky – světly, vnitřním vybavením zásuvek a v neposlední řadě také spotřebiči. Náklady s tím spojené můžou pěkně zatížit naši peněženku. Je proto příjemné, pokud můžeme na koupi vybavení do kuchyně ušetřit.
V kuchyňském studiu, kde si zakoupíme novou kuchyň, se nejprve informujme na servis, který firma nabízí. Zpravidla je výhodné zakoupit si kuchyňské spotřebiče společně s kuchyní. Projektant nám přesně poradí podle našich potřeb správné typy spotřebičů a pohlídá, abychom vybrali správné velikosti výrobků do již zakoupeného nábytku. Firma nám pak zajistí dopravu a montáž spotřebičů. Kuchyňské studio nám také v případě vestavěných spotřebičů může účtovat sníženou sazbu DPH 5%. Pokud nastane porucha spotřebiče, poradí nám servisní místo. Nákup tak můžeme mít takříkajíc pod jednou střechou.

Vsadit na jednu značku se vyplatí

Akční sety

V nabídce obchodů můžeme vybírat z široké škály kuchyňských spotřebičů. Buď se zorientujeme v kompletních nabídkách výrobců, nebo využijeme akčních tipů. Doslova hitem se staly akční sety, které dnes již nabízí každý výrobce spotřebičů. Zákazník může volit mezi vybranými kombinacemi výrobků a při nákupu více spotřebičů získat zajímavé slevy. Nejčastější sety vestavěných spotřebičů se skládají z tzv. základního setu - varné desky, trouby a myčky. Ve zlevněné řadě pak může zákazník zakoupit také odsavač, chladničku, mikrovlnku nebo např. pračku. Čím více spotřebičů od dané značky si zákazník zakoupí, tím zajímavější slevu dostane.

Montáž digestoře koupené na internetu si většinou musíte zabezpečit sami

Internetové obchody

Už i v Čechách se rozšířilo nakupování po internetu. Přes internetové obchody je možné nakupovat s velkými slevami. Má to však i svá rizika. Mezi to největší patří absence odborné rady při koupi. Na většině internetových obchodů se nesetkáte s odpovídajícím poradenstvím, spotřebiče kupujete jenom podle obrázků a informací z katalogu. Nikdo vám také troubu nepřijede zamontovat a neporadí vám s obsluhou. Je třeba zvážit poměr ceny a dalšího servisu.
ab
ab
ab
ab
ab