Kategorie

Jak ozdobit vánoční stromeček?

Jak ozdobit vánoční stromeček?

Většina z nás má barvy vánočních ozdob a hlavně pak stromečku už leta stejné. Někdo ale letos může zdobit poprvé anebo chce změnu. Máme pro vás inspiraci, jak ozdobit stromek podle letošních trendů. 

Červeno-bílá kombinace je velmi nadčasová a nikdy neomrzí. Krásně jde k dalším doplňkům, jako jsou třeba santovské punčochy. Velmi moderním detailem jsou ozdoby ve tvaru velkých bílých květin á la vánoční hvězda. 

 

Pokud jste zastáncem Ježíška a tradičních českých Vánoc, určitě koukněte na článek, kde vyrábíme krásný betlém

Modrá barva hraje letošní sezónu prim, proto rozhodně nešlápnete vedle, když ozdobíte stromek, dárky a další dekorace v modrých odstínech. K té se hodí pochopitelně stříbrná, krásná je i zlatá. 

 

Přečtěte si i naše další tipy o trendy barvách letošních Vánoc

Minimalismus je další styl, který je stále víc a víc v kurzu. Ideální barvy jsou pak bílá, smetanová a hnědá. Dárky pod takový stromek zabalte do obyčejného hnědého dárkového papíru. Jak originálně a moderně zabalit vánoční dárky se dočtete v našem dalším článku. 

Další moderní a trendy záležitostí jsou malé stromky, které máte umístěné v květináči nebo košíku. Skvělé jsou na něm přírodní ozdobičky, které sladíte do tlumených nude barev. 

 

Užijte si krásné a pohodové Vánoce a pro doladění atmosféry si uvařte domácí karamelový vaječňák :)

ab
ab
ab
ab
ab