Kategorie

Jak najít odborníka na montáž plastových oken?

Precizně provedená montáž plastových oken je stejně důležitá, jako kvalita materiálu a přesné zpracování okna. Najít však firmu, která se postará o kompletní dodávku plastových oken a navíc provede odbornou montáž i následný záruční a pozáruční servis, není jednoduché.
Poradíme vám, na co se při výběru kvalifikované firmy zaměřit.

Výrobce plastových oken versus montážní firma

Uvažujete-li o dodavateli plastových oken a jejich následné montáži, soustřeďte se na firmy, které zároveň plastová okna přímo vyrábějí. Důvodů je hned několik:
  • Výrobce plastových oken má dokonalý přehled o typech, použitých materiálech a postupu odborné montáže svých výrobků.
  • Na profesionální instalaci bude záležet více výrobci plastových oken, než firmě zabývající se jen montáží, neboť jde o dobrou pověst jeho produktů.
  • Samostatná montáž od jiné firmy bude vždy nákladnější, objednání komplexních služeb přímo od výrobce se tedy vyplatí i finančně.
  • Případný servis a pravidelnou údržbu máte rovněž zajištěnou od spolehlivého dodavatele služeb.

Reference na internetu napoví

Montáž plastových oken vyžaduje mnoho zkušeností a znalostí, o kterých vás jistě profesionální firma ráda přesvědčí ve svých referencích. V dnešní době není problém si o dané společnosti zjistit vše na webu nebo profilu na sociálních sítích.

Pozitivní přístup a odborné poradenství zdarma

Pro dodávku a montáž plastových oken si vyberte firmu, která vám ochotně poskytne veškeré informace o svých produktech a službách. Vyhýbavým odpovědím, placeným konzultacím a negativismu v komunikaci se raději obloukem vyhněte.

Nejlevnější neznamená nejvýhodnější

Cena montáže plastových oken je v mnoha případech brána jako klíčový faktor při výběru firmy. Chcete-li však investovat finance rozumně, zvažte, zda nejlevnější nabídka znamená skutečnou úsporu. Neodborná montáž plastových oken nebo výběr nekvalitních produktů mohou být ve výsledku pro vaši peněženku naopak velká zátěž.

Český výrobce plastových oken nabízí komplexní služby

Stavona, spol. s r.o. je ryze českým výrobcem kvalitních plastových oken, ke kterým poskytuje veškeré služby, od odborného poradenství, přes profesionální montáž, až po záruční i pozáruční servis. Každé okno má navíc svůj „rodný list“, který slouží pro identifikaci konkrétního produktu. To usnadňuje případný servis plastového okna. Technik nemusí absolvovat nové zaměření, zjišťovat typ náhradních dílů a lokalizaci, veškeré informace si jednoduše zjistí předem a přijede na opravu plně vybaven. Stavona, spol. s r.o. patří mezi přední výrobce plastových oken v ČR i díky rychlosti, spolehlivosti a kvalitě služeb.
ab
ab
ab
ab
ab