Kategorie

Jak na dotace z programu Zelená úsporám

Jste úspěšným žadatelem dotace z programu Zelená úsporám? Došlo u vás ke změně trvalého bydliště, čísla účtu, nebo například nesouhlasíte se stanovenou výší podpory? Chcete být neustále informováni o aktuálním dění programu Zelená úsporám? Svět bydlení radí, jak na to..
AKTUALIZOVÁNO 2013: Pokud se chcete dozvědět, na co můžete získat dotaci z Nová zelená úsporám, zjistíte to na stránkách www.jaknazelenou.cz.

Vyrozumění o podpoře z programu Zelená úsporám či změny po úspěšném podání žádosti

Máte nějaké připomínky  ke smlouvě nebo chcete dostat  vyrozumění o podpoře? Pak můžete  využít nově zřízené e-mailové adresy administrator@zelenausporam.cz Tato e-mailová schránka je určena pro případy, kdy žadatel změnil trvalé bydliště, číslo účtu, nebo například nesouhlasí se stanovenou výší podpory. Pakliže máte jiné dotazy ohledně dotací z programu Zelená úsporám obraťte se na operátory  Zelené linky, nebo pište své dotazy na e-mail dotazy@zelenausporam.cz. Zelená linka 800 260 500. Provoz běží ve všední dny od 7.30 do 16.00 (jednotně ve všech krajích).

Chcete být informováni o změnách či aktualitách z dotačního programu Zelená úsporám ihned?

Chcete-li být informováni o aktuálním dění v programu Zelená úsporám, pak se zcela zdarma zaregistrujte k odebírání elektronického newsletteru. Přímo do emailové schránky vám poté budou zhruba jednou za čtrnáct dní přicházet aktuality, pozvánky na semináře a veletrhy či informace o nových službách programu Zelená úsporám. Takto už vám z oblasti zelených dotací nic neunikne. Objednejte si newsletter z programu zelená úsporám zde .

Zelená úsporám: Dotazy firem

Pro dotazy firem, které mají zájem se zapsat do seznamů SOD, SVT či potřebují informace k registraci je každý všední den od 7.30 do 16.00 k dispozici samostatná telefonní linka 267 994 117 a e-mailová poradna na adrese info@zelenausporam.cz . Nově také v Informačním centru Ministerstva životního prostředí na adrese Vršovická 65, Praha 10, nebo na telefonech 267 122 302, 267 122 358, 267 122 053. A to každý pracovní den od 8:00 do 18:00.

Poradna k výstavbě, rekonstrukci a alternativním zdrojům vytápění

Pro dotazy k dokumentaci (tepelně technické výpočty), která slouží jako podklad pro žádost o dotaci, a také - kde nalézt příslušné odborníky, můžete využít Informační centrum ČKAIT (Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků) na e-mailové adrese info@ckait.cz.

Programu NOVÝ PANEL (PIS)

Chystáte-li se podat žádost v oblasti A.1 (celkové zateplení) na panelový dům, musíte splnit podmínky programu Zelená úsporám, ale zároveň také podmínky programu NOVÝ PANEL. Povinnou přílohou žádosti o podporu bude ve vašem případě posudek Poradenského a informačního střediska programu NOVÝ PANEL. Na těchto střediscích lze také konzultovat plánované investiční akce.
Info: Zelená úsporám, www.zelenausporam.cz
ab
ab
ab
ab
ab