Kategorie

Jak bydlí americké celebrity?

Jak bydlí americké celebrity?
Hugh Hefner, notoricky známý promiskuitní proutník a zakladatel časopisu Playboy, žije v sídle, které mu závidí téměř každý. Patří k němu na ploše dvou kilometrů čtverečních asi dvaadvacet pokojů, tři zoo, bazén s vodopádem a tenisový kurt. Dům je vyhledávaným turistickým cílem a jeho cena se odhaduje na asi 54 milionů dolarů. I přesto ale v našem výčtu není tím nejzajímavějším!

Zajímavý inzerát na výkladu realitní kanceláře museli nejspíš iniciovat (ex)manželé Brad Pitt a Angelina Jolie, když prodávali svůj Château Miraval. K vile ve francouzské Provence patří proslulá vinice produkující vlastní a oceňovanou značku de Miraval, pozůstatky římského akvaduktu i kostelík, kde se Hollywoodský pár nechal oddat. Ani místní kouzelná atmosféra však očividně manželství neochránila.

Foto: DLM Press

Americký herec, hudebník a miliardář Will Smith nechal pro sebe a svou rodinu vybudovat také skromný komplex. Zatímco interiér je luxusně vybaven v nádechu Maroka a Indie, venkovní prostory tvoří například umělé jezero, tenisový kurt, basketballové hřiště a kamenný bazén vhodný i pro ty nejdivočejší a nejlidnatější pool party.

Foto: Pacific Coast News

Mnoho luxusních sídel má ve vlastnictví i nejznámější hostitelka talk show - Oprah Winfreyová. Její oblíbený letní příbytek se nachází na Bahamách, na příhodně pojmenovaném Paradise Island. Patří k němu pochopitelně i nemalé soukromé kotviště pro jachty a motorové čluny!

Foto: Photobucket 

Aaron Spelling, přezdívaný též "vládce Hollywoodu", v Los Angeles obýval tzv. "Spelling Mason" - na pěti tisících metrů čtverečných se rozkládájící megasídlo, jež má 45 ložnic, vlastní bowlingovou dráhu, kluziště i celé křídlo věnované původně šatníkům Spellingovy manželky - Candy. Pochopitelně jej už navštívilo i mnoho hvězd amerického filmového plátna. Pokud máte zájem, právě je na prodej v přepočtu za asi 3, 5 miliardy korun.

Foto: The Hollywood Reporter
Autor:
Jan Kroupa

Jan Kroupa

ab
ab
ab
ab
ab