Kategorie

Interiérové doplňky v pražském Design centru

Již po čtvrté se studenti a absolventi českých a slovenských vysokých škol užitého umění, představují široké veřejnosti se svým projektem Sezóna, který je zaměřen na stolování a interiérové doplňky.
Když se potkají ve správný čas na správném místě ty správní lidé, můžete očekávat jenom správné věci. Dobrou sezónu, která určitě přinese plodnou a zajímavou úrodu…

Přírodní expozice

Letošní projekt Sezóna 07 dýchá prázdninovou atmosférou. Připomíná léto a sběr hub, čemuž nasvědčuje i netradiční instalace ze surových špalků. Ve stejném duchu byly také vybírány výstavní exponáty. Příborům, hrníčkům, talířům, vázám, nápojovým soupravám, mísám, podnosům, svítidlům a dalším doplňkům v různém stylu a provedení nechybí svěžest, lehkost, důmyslnost a vtip. Aby byla nabízená estetika také efektivní, autoři svá díla maximálně přizpůsobili potřebám uživatele a funkčnosti jednotlivých předmětů.

Nechte se inspirovat

Sezóna 07 je nejen skvělou prezentací děl 37 mladých designérů, ale také výtečnou podívanou a v neposlední řadě zajímavou inspirací pro ty, kteří do svých domovů hledají něco jednoduchého a zároveň výjimečného. Výstava je realizovaná ve spolupráci s Design centrem České republiky a můžete si ji prohlédnout do 7.9. 2007 v prostorách Design centra České republiky na Jungmanovom náměstí v Praze.
ab
ab
ab
ab
ab