Kategorie

Inspirace pro doplňky, které oživí Váš domov aneb krásné léto s Krásným domovem

Svět bydlení přináší inspiraci pro letní zahradní party a grilování. Nové moderní a designové doplňky které potěší Vás i Vaše blízké se v domácnosti jistě neztratí.
 

Prožijte krásné léto s Krásným domovem

 
Sluníčko už příjemně hřeje, všechno kolem nás hraje barvami. Léto je tu! Čas grilování, zahradních party a příjemného večerního posezení. Dění se přesouvá na zahrady a terasy. Abyste se na těchto oblíbených místech cítili útulně a příjemně, můžete si pořídit pár nových doplňků, které nejen že potěší vaše oko, ale zároveň Vám pomohou navodit tu správnou letní pohodovou atmosféru. Ale ani interiéry nesmí přijít zkrátka. Ty vyzdobte krásnými barevnými vázami a jinými stylovými doplňky, které najdete v nabídce internetového obchodu www.krasnydomov.cz . Krásný domov přichází s mnoha novými produkty nejen na léto. Stačí si jen vybrat.
 
 
 

Skleněná karafa na mléko nebo na vodu může být ozdobou nejen v lednici

Výjimečná skleněná karafa do lednice od Eva Solo. Součástí je inteligentní dávkovač se zátkou. Po vyjmutí z lednice teplotu udržuje neoprenový obal na zip. Možnost výběru z několika barevných variant.
 

         Karafa Eva Solo do lednice

Mísa na ovoce, která oživí  každý stůl

Mísa na ovoce neobvyklého provedení zaručeně oživí váš stůl. Navíc hned vidíte, co je v míse ukryto.
 
Satura mísa na ovoce
     
 

Pletené koše do interiéru i exteriéru

Pletené koše Cesto mají široké využití a ozvláštní jakýkoli exteriér. Koše lze použít i jako venkovní květináče. V nabídce jsou velké kruhové a hranaté koše.
 
     Venkovní pletené koše Cesto
 
 

Praktická olejová lampa z porcelánu

Také už se těšíte na večerní posezení na terase? Romantickou atmosféru navodí olejové lampy Eva Solo. Tato lampa má praktický, trvalý knot a je vyrobena z bílého porcelánu s vrškem z nerezové oceli. Pro doplnění oleje se vršek snadno odšroubuje.
 
     Venkovní olejová lampa Eva Solo
Info, info: Krasny domov, www.krasnydomov.cz
ab
ab
ab
ab
ab