Kategorie

Inspirace: Dětský pokojíček pro kluky

Inspirace: Dětský pokojíček pro kluky

Přemýšlíte nad rekonstrukcí dětského pokojíčku pro vaše malé raubíře, ale ještě přesně nevíte, do jakého stylu byste chtěli místost stylizovat? Koukněte na naši inspiraci. 

Že červená není barva pro kluky? Pokud ji skombinujete s postelí ve tvaru auta a dalšími prvky á la formule 1, tak máte ideální vybavení pokojíčku pro každého pořádného závodníka. Hodiny ve tvaru kola nebo plechové cedule seženete za pár korun třeba na eBay. 

Star Wars nikdy neomrzí, a to ani malé, ani velké. S tímhle vesmírným pokojíčkem jistě zabodujete u každého fanouška Hvězdných válek a dalších sci-fi příznivců. Hlavně nazapomeňte na svíticí hvězdný meč!

Pro malé námořníky bude skvělým dekorem zábavný pokojíček, který vypadá jako z moře vytažený. Velká dřevěná druhla schová nejen poklady, ale i spoustu hraček, s plyšovými zvířátky můžete hrát poznávačku a během dlouhých schílí můžete sé malé piráty učit všechny užitečné uzle a uvázání sítí. 

Postýlka ve stylu boxovacího ringu je pro trošku silnější povahy, ale jakému svalovci by neudělala tahle neobyklá vychytávka radost? 

Ferrari je nestárnoucí klasika, která nikdy neomrzí. V tomto dekoru seženete nejen postel a povlečení, ale i stůl, skříně, koberce a další doplňky. V kombinaci se šedou zdí máte parádní minimalistický pokoj.

Jarní interiéry jsou pro dětské pokojíčky jako stvořené. Ať už vyberete plyšová zvířátka, dřevené dopravní prostředky nebo květinové dekorace, nešlápnete vedle. Navíc máme najednou spoustu podnětů, které může vaše dítko zkoumat, poznávat, pojmenovávat a zabavit se jimi. 

ab
ab
ab
ab
ab