Kategorie

Infrasauna zajistí lepší zdraví a možnost odpočinku pro celou vaši rodinu!

Skvělým řešením je infrasauna i v případě, že se ve veřejné sauně necítíte dobře, protože se stydíte, nebo jste-li zdravotně omezeni a není pro vás komfortní přepravovat se několik kilometrů do wellness centra a zpět.

Infrasauny pro jednotlivce i skupiny

Díky různým velikostem, ze kterých si můžete vybírat, lze pořídit infrasaunu do rodinného domu, vzdušeného bytu, ale i do menších prostor. Bez ohledu na velikost jsou všechny provedení velmi kvalitní, pohodlné, skvěle vybavené a designově povedené. Kupříkladu nejprodávanější model Classic 2000 od společnosti Marimex je vyroben z kvalitního dřeva kanadského jalovce – hemlocku. Skleněné dveře zajišťují, že se uvnitř sauny budete cítit příjemně díky výhledu do interiéru. K vybavení patří i ionizér a rádio/mp3 přehrávač.

Návod ke složení Infrasauny Classic 2000

O vytápění se stará sedm karbonových topidel, které tvoří tenké pásy vyvíjející povrchovou teplotu 70 – 170 stupňů Celsia. I když se karbonové topidla zahřívají ve srovnání s jinými o něco pomaleji, jejich životnost je delší a tělo prohřívají rovnoměrně a do hloubky.

Marimex právě nabízí výprodej infrasaun. Nenechte si ujít tuto dočasnou nabídku!

Nemusíte se bát ani vysoké spotřeby! Při používání finské sauny 2x týdně vás roční náklady vyjdou na cca 1630 Kč. Pro porovnání uveďme kupříkladu spotřebu napařovací žehličky 2400 W. Při žehlení po dobu 4 hodin/týdně jsou roční náklady stejně vysoké, jako na provoz infrasauny!

Buďte zdravější a krásnější

Saunování má spoustu zdraví prospěšných funkcí! Jestliže jej budete provozovat pravidelně, pocítíte úlevu od bolesti, ztuhlých kloubů a svalů, podpoříte prokrvení, prevenci před záněty, posílíte kardiovaskulární kondici a samozřejmě najdete způsob, jak si odpočinout po náročném dni a zrelaxovat se. Oceníte jej i nyní, kdy je důležité podporovat imunitní systém a bránit se před podzimním nachlazením. Bezpečnost infrasaun je natolik vysoká, že je jejich technologie používána i v inkubátorech pro novorozence.

Kvalitní infrasauny za skvělé ceny

Mezi nejlepší výrobce a prodejce u nás patří společnost Marimex. Její nabídka infrasaun je široká! Najdete modely všech velikostí, z materiálů cedr, hemlock, hemlock + cedr a lamino + hemlock. Vybírat můžete i mezi typy ohřevu – karbon, karbon + keramika a keramika. Investice do infrasauny nebudete litovat, uvidíte! Nejen, že je to příjemná relaxace, pomáhá k hubnutí a zdraví, ale navíc je na rozdíl od klasické sauny velmi nenáročná a dostupná. Investici do infrasauny nebudete litovat, uvidíte! Stejně jako spousta spokojených zákazníků před vámi.
ab
ab
ab
ab
ab