Kategorie

Hra o bytové doplňky pro Váš domov je již ukončena, ale je tady hra další!

Jedna hra o designový kousek pro Váš domov je již ukončena a je znám vítěz! Je ale připravena další hra o designovou tapetu z kolekce NALEP SI! Hrajte, vyhrajte a nalepte si designový kousek na zeď!

JEDNA HRA O DESIGNOVÝ KOUSEK PRO VÁŠ DOMOV JE JIŽ UKONČENA ...

Hra o lákavý designový kousek pro Váš domov je již ukončena. Hrálo se o ten NEJ diskusní příspěvek ke článku Vyrábějte si elektřinu sami. Mohli jste kritizovat či oponovat, nebo naopak chválit a komentovat, zkrátka vyjádřit svůj názor, a vyhrát tak pár originálních bytových doplňků z limitované kolekce Lambi. Výhercem se stal autor diskusního příspěvku s nickem Roman Romanovič Romanov. Gratulujeme a budeme se těšit na další zajímavý příspěvek do diskusí portálu Svět bydlení.
Design LAMBI
Roman Romanovič Romanov vstoupil do diskuse s dobrým komentářem a obdrží výhru v podobě designové tapety a textilního prostírání z limitované kolekce LAMBI !

... ALE DALŠÍ HRA ZAČÍNÁ!

Chcete taky vyhrát zajímavý designový dárek? Pak také přispějte svým názorem do diskusního fóra. Připravili jsme pro Vás nové téma: Co všechno můžete na Světě bydlení. Nyní se hraje o dárkový poukaz na nákup v hodnotě  2.000 Kč u Nalep si, kde si můžete vybrat velkoformátovou nástěnnou tapetu od slavných designérů! Tento dárek obdrží autor nejzajímavějšího či nejoriginálnějšího nebo nejkritičtějšího diskusního příspěvku...

POUKAZ NA LUXUSNÍ TAPETU ZA 2.000 Kč

Autor nejzajímavějšího čtenářského diskusního příspěvku na téma: Co všechno můžete na Světě bydlení získá dárkový poukaz na 2.000 Kč u Nalep si! Proto vstupte právě s tím svým originálním příspěvkem do diskuze a vyhrejte originální kousek pro Váš domov. Nalepte si kvalitní design na zeď! Velkoformátové nástěnné tapety a vinylové nálepky posunou Vaše bydlení na vyšší dimenzi.
ab
ab
ab
ab
ab