Kategorie

Hledáte kvalitní, úsporné a přitom levné domácí spotřebiče? Zvolte značku Whirlpool

Ke společnostem, které se řadí ke špičce na našem i zahraničním trhu v oblasti domácích spotřebičů, je bezesporu firma Whirlpool. Její výrobky najdete především v kuchyni, koupelně, prádelně, ale díky klimatizaci i kdekoli v bytě.

Kuchyně se spotřebiči Whirlpool

Ať už potřebujete zařídit úplně novou kuchyni, nebo vám vypověděl svou funkci některý ze spotřebičů, vyberte novou, lepší variantu od této společnosti. Ceny jsou dostupné všem potenciálním zákazníkům a díky mnoha funkcím uspokojí své potřeby i ti nejnáročnější. Např. samostatná horkovzdušná trouba Whirlpool AKZ 6230 S přináší technologii 6. smysl, disponuje objemem 60 l i katalytickou zadní stěnou. Nejen pro ženy nepostradatelný prvotřídní vzhled zaručuje moderní provedení champagne skla a stříbrného madla, včetně designu Absolute, kdy je ovládání trouby intuitivní - pomocí centrálního tlačítka. Uživateli velmi dobře hodnocena je vestavná jednodveřová chladnička Whirlpool ARG 749/A+/1 s výparníkem. Celkový objem 297 l nabízí dostatek prostoru pro uchování potravin i pro větší rodinu. Lednička vás potěší technologií Anti-Bacterial, která s použitím speciálního filtru kontroluje vzduch uvnitř chladničky, zachytí případné bakterie, chemické nebo mechanické nečistoty a tím prodlouží trvanlivost potravin a zamezí vzniku pachů.

Servis je vám nadosah

U mnoha výrobců se setkáme s tím, že v případě, kdy potřebujeme zakoupit náhradní díl, nebo provést servis, nemáme se bohužel příliš kde obrátit. Toho se u výrobků Whirlpool vůbec nemusíte bát. Whirlpool servis je vám plně k dispozici, stačí se informovat na infolince 840 110 122 nebo e-milem na adrese info@servis-whirlpool.cz a domluvit se na opravě či údržbě. Se značkou Whirlpool a jejími výrobky budete spokojeni po mnoho let a díky dobrým zkušenostem se k ní budete rádi vracet.
ab
ab
ab
ab
ab