Kategorie

Grilovací sezona v plném proudu

Grilovací sezona v plném proudu
Také máte rádi letní grilovací party, na kterých ochutnáte spoustu dobrot z masa, sýra nebo zeleniny? Aby se letní odpoledne zaručeně povedlo, je nutné nejenom dobře vybrat, zpracovat a naložit maso a další pochutiny
, podstatným krokem je také mít kvalitní gril, na kterém si jídlo připravíte. Jaké jsou tedy možnosti, a který gril je pro letní grilovací sezonu nejlepší?

Plynový gril

Plynový gril je špičkou ve svém oboru. Nabízí svým uživatelům silný výkon, moderní technologie, vysoký komfort při používání a moderní vzhled grilu, který budou všichni návštěvníci obdivovat. Mnohé plynové grily mají také spoustu vychytávek, které každý milovník grilování jistě ocení. Z užitečných detailů plynový gril nabízí například boční odkládací plochy na připravené nebo připravované pokrmy, hliníkový povrch, díky kterému se plynový gril velmi jednoduše čistí, háčky na náčiní, postranní vařiče, zabudovanou termosondu v poklopu plynového grilu nebo snadné elektrické zapalování a teplotní regulátor, který zajistí perfektní výsledky vašeho grilování. Velmi kvalitní a léty prověřené plynové grily nabízí značka Weber v několika typových řadách. Milujete grilování tak, že vyžadujete luxusní gril, který vám nabízí to nejvyšší pohodlí při práci? Pak vás oslní řady Summit a plynový gril Genesis. Jedná se o profesionální grily, které by vám záviděl leckterý šéfkuchař. Máte-li na gril nižší požadavky, avšak stále vyžadujete perfektní ovládání i design, který je cenově dostupnější. Vyberte si plynový gril Weber z řady Q. Tyto grily jsou menší, skladné, ale dost výkonné. Pokud při grilování vyžadujete zlatou střední cestu, tedy kvality profesionálního plynového grilu, který disponuje lepší cenou, je pro vás určena řada plynových grilů Spirit.

Elektrické grily a grily na dřevěné uhlí

Pokud vás plynový gril nezaujal, možná pro vás budou atraktivní zahradní grily na dřevěné uhlí. Tyto grily patří mezi známou klasiku. Jedny z nejznámějších jsou ikonické grily na dřevěné uhlí Weber ORIGINAL KETTLE, které jsou díky třem nohám dobře stabilní, systém One-touch zaručuje snadné čistění a integrovaný teploměr ve víku vám řekne, kdy má maso optimální teplotu pro přípravu. Grilování na grilu na dřevěné uhlí je snadné a zábavné i díky dalším užitečným detailům, které dělají z grilování skutečný požitek. Překvapilo vás ošklivé počasí nebo jste dostali chuť na grilované dobroty během zimních měsíců? Pak si v pohodlí domova můžete maso ogrilovat na elektrickém grilu. Elektrické grily můžete navíc využít nejen pro přípravu masa nebo zeleninových špízů, slouží také k přípravě Fondue nebo švýcarského sýra Raclette. Elektrické grily jsou vysoce výkonné a úsporné na místo. Uspořádejte domácí party se spoustou přátel a připravte jim grilované dobroty, jaké ještě nejedli!
ab
ab
ab
ab
ab