Kategorie

GAALERIIE – architektura, jak ji neznáte

6. prosince 2006 bude zahájen provoz internetové galerie http://www.gaaleriie.net. Ve virtuální galerii se návštěvníci seznámí se současnými trendy a novinkami v oblasti architektury, budou ale moct nahlédnout i do plánů konkrétních budov. Slavnostní zahájení provozu internetové galerie proběhne od 18 hodin v Rakouském kulturním fóru v Praze.
Součástí zahájení bude i velkoplošné promítání výstavy. Návštěvníci se také setkají s autory studia ARTEC Architekten, které celý projekt zrealizovalo. Autoři budou mluvit o nejdůležitějších tématech své tvorby, zmíní i některé důležité aspekty, které ovlivňují konečnou podobu jejich děl.

Výstava potěší obzvlášť příznivce moderní architektury

Architektura v multimediálním šatě

Principem připravované internetové galerie je spojení výhod přednášek a výstav s možnostmi internetu. Autoři chtějí využít neomezeného charakteru virtuálního prostoru ke zcela novému způsobu prezentace současné architektury. Návštěvník internetové GAALERIIE tak bude moct sledovat na videu architekty, kteří budou komentovat své projekty - dají návštěvníkům galerie nahlédnout do svého způsobu myšlení. Zároveň si bude moci prohlížet fotografie, vizualizace, plány staveb a projektů, o kterých právě slyší mluvit.
ab
ab
ab
ab
ab