Kategorie

FOTOSOUTĚŽ PRODLOUŽENA! Fotky jezírek soutěží až do 14. prosince

Fotosoutěž je na Světě bydlení novinkou; ta aktuální fotosoutěž má téma ZAHRADNÍ JEZÍRKA. Možná proto, že jde o nový prvek, možná proto, že jezírko nemá každý, počet soutěžících zatím není vysoký.
 

Fotosoutěž na téma zahradní jezírka prodloužena

Proto je fotosoutěž v souladu s pravidly  prodloužena až do pondělí 14. 12. 2009. Na osm hodnotných cen  zatím připadá devět soutěžících, a to by nebyla žádná "soutěž". Nechceme soutěžící připravit o napětí z konkurenčního klání fotografů, fotografií a jezírek samotných, a tak otevíráme celou hru dalším účastníkům. Věříme, že prodloužení soutěže pomůže zapojení nových čtenářů Světa bydlení. Ještě dva týdny tedy můžete nahrávat nové fotky jezírek, rybníčků, fontánek a dalších vodních prvků a zapojit se tak do soutěže o různé BIO přípravky pro údržbu jezírek na celý rok!

Čtěte: Vše o fotosoutěži a výhrách

Hodnoťte fotky jezírek a vyberte vítěze soutěže

Ti, kteří soutěžit nechtěji se mohou zapojit jako hodnotitelé. Dejte svůj hlas fotce jezírka, které se Vám nejvíce líbí. Hlasovat může úplně každý, nemusíte se ani registrovat, ani přihlašovat. Možná záleží právě na vašem vkusu a hlasu. Nenechávejte si svůj názor pro sebe, záleží na něm!

Prohlížejte jezírka na fotografiích a vyberte to NEJ

Výhry: Přípravky pro údržbu jezírka na celý rok!

Výhry ve Fotosoutěži na téma: Zahradní jezírka jsou tyto:

  • 3. místo:  deset 50g balíčků přípravku ENVIPOD, přípravku pro omezení tvorby řas a projasnění vody.
  • 2. místo:  deset 50g balíčků Čistič BIO jezírek, snižující obsah živin pro růst řas v jezírku, projasňuje vodu a pomáhá nastavit rovnováhu ve vašem jezírku.
  • 1. místo: 1 kg přípravku Čisté jezírko  , směs nepatogeních liofilizovaných bakterií, určených pro čištění zahradních jezírek.

To znamená, že budou všechna tři místa udělana hned dvakrát! Šance na výhru je opravdu veliká!

  • Cena redakce Světa bydlení

Další cenu uděluje porota redakce Světa bydlení. Výherce získá 1 kg přípravku Čisté jezírko, směs nepatogeních liofilizovaných bakterií, určených pro čištění zahradních jezírek.

  • Speciální cena nesmí chybět!

Ani v soutěži Světa bydlení o nejpovedenější fotky nejhezčích jezírek nesmí chybět speciální cena. Speciální cenu určí provozovatel e-shopu Bakterie-Enzymy.cz, který pro tuto příležitost věnoval do soutěže produkt společnosti Microbe-lift Autumn-Winter - přípravek pro zazimování jezírek.

*** POZOR ***
FOTOSOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Hraje se o praktické a užitečné přípravky pro údržbu jezírka:

Čistič BIO jezírek

Čistič bio jezírek je enzymatický přípravek pro úpravu vody v bio jezírkách společnosti PROXIM spol. s r.o. Čistič bio jezírek je vyváženou kombinací bakterií a enzymů, které velmi účinně a šetrně rozkládají nečistoty organického původu. Přípravek snižuje obsah živin pro růst řas, po jejich odumření slouží řasy jako potrava pro bakterie obsažené v přípravku. Tím se snižuje obsah usazenin organického původu na dně jezírka, projasňuje se voda a nastavuje se biologická rovnováha.

Čisté jezírko  

1 kg směsi nepatogeních liofilizovaných bakterií od firmy Sanbien Čisté jezírko  je určený pro čištění zahradních jezírek. Rozkládá veškeré zbytky organického původu (odumřelé části rostlin, uhynulý hmyz plovoucí na hladině, napadanou trávu a listí). Chrání jezírko před hnilobnými procesy a tím i nežádoucím zápachem zahnívající vody. Urdžuje čistou vodu v jezírku a omezuje tvorbu řas a sinic.

EnviPond, přípravek jenž projasňuje vodu

Přípravek opavské firmy Agrobio je určen k zamezení tvorby řas a projasnění vody. EnviPond je vynikající na nastartování jezírka a biologických filtrací. Po jeho aplikaci se přítomné bakterie začínají živit organickými nečistotami uvnitř jezírka, jako jsou například rybí výkaly, zbytky odumřelých řas či rostlin, napadané hnijící listy apod. Ceny jsou velice užitečné a zajímavé, proto neváhejte a nahrávejte Vaše fotografie jezírek.

 
ab
ab
ab
ab
ab