Kategorie

FOTOSOUTĚŽ na téma: ZAHRADNÍ JEZÍRKA

Svět bydlení ve spolupráci s e-shopem Bakterie-Enzymy.cz přichází s novou podzimní fotosoutěží o nejpovedenější fotky nejhezčích jezírek! Zúčastněte se a vyhrajte přípravky pro údržbu jezírka! Stačí nahrát fotografii jezírka do fotogalerie na stránkách Světa bydlení, a pak už jen hlasovat! Právě to Vaše jezírko se může stát nejhezčím a Vy vyhrajete znamenité prostředky pro údržbu jezírka!

Fotosoutěž Vám přináší Svět bydlení ve spolupráci s e-shopem Bakterie-Enzymy.cz

Co je potřeba udělat pro účast v soutěži?

Máte zájem zúčastnit se nové fotosoutěže a získat tak přípravky pro údržbu jezírka po dobu jednoho roku? Pak stačí vložit požadované údaje pro registraci a přihlásit se na webové stránce do uživatelské fotogalerie magazínu Svět bydlení. Zařaďte Vaše povedené fotografie do soutěžní kategorie a jste ve hře! Pak už jen stačí sbírat hlasy čtenářů, kterým se právě Váš snímek zalíbí nejvíce. Proto neváhejte a oslovte i své přátele a známé, aby Vám dali svůj hlas.

*** POZOR ***
FOTOSOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Nejlepší fotografii vybírají návštěvníci portálu Světa bydlení

Fotosoutěž o nejpovedenější fotky nejhezčích jezírek probíhá v jednom kole od 31. 10. do 14. 12. 2009. Návštěvníci portálu Svět bydlení svým hlasováním vybírají nejlepší fotografie. Vyhrávají fotografie s nejvyšším počtem hlasů.

FOTOSOUTĚŽ: ZAHRADNÍ JEZÍRKA

Kdo rozhodne o výhercích?

O výhercích rozhodne jednak čtenářské hlasování, které určí 3 výherce s nejvyšším počtem hlasů. Další tři výherce týchž cen pak  vyberou sponzoři soutěže.

Výhry ve Fotosoutěži na téma: Zahradní jezírka jsou tyto:

  • 3. místo:  deset 50g balíčků přípravku ENVIPOD, přípravku pro omezení tvorby řas a projasnění vody.
  • 2. místo:  deset 50g balíčků Čistič BIO jezírek, snižující obsah živin pro růst řas v jezírku, projasňuje vodu a pomáhá nastavit rovnováhu ve vašem jezírku.
  • 1. místo: 1 kg přípravku Čisté jezírko  , směs nepatogeních liofilizovaných bakterií, určených pro čištění zahradních jezírek.

To znamená, že budou všechna tři místa udělana hned dvakrát! Šance na výhru je opravdu veliká!

  • Cena redakce Světa bydlení

Další cenu uděluje porota redakce Světa bydlení. Výherce získá 1 kg přípravku Čisté jezírko, směs nepatogeních liofilizovaných bakterií, určených pro čištění zahradních jezírek.

  • Speciální cena nesmí chybět!

Ani v soutěži Světa bydlení o nejpovedenější fotky nejhezčích jezírek nesmí chybět speciální cena. Speciální cenu určí provozovatel e-shopu Bakterie-Enzymy.cz, který pro tuto příležitost věnoval do soutěže produkt společnosti Microbe-lift Autumn-Winter - přípravek pro zazimování jezírek.

Hraje se o praktické a užitečné přípravky pro údržbu jezírka:

Čistič BIO jezírek

Čistič bio jezírek je enzymatický přípravek pro úpravu vody v bio jezírkách společnosti PROXIM spol. s r.o. Čistič bio jezírek je vyváženou kombinací bakterií a enzymů, které velmi účinně a šetrně rozkládají nečistoty organického původu. Přípravek snižuje obsah živin pro růst řas, po jejich odumření slouží řasy jako potrava pro bakterie obsažené v přípravku. Tím se snižuje obsah usazenin organického původu na dně jezírka, projasňuje se voda a nastavuje se biologická rovnováha.

Čisté jezírko  

1 kg směsi nepatogeních liofilizovaných bakterií od firmy Sanbien Čisté jezírko  je určený pro čištění zahradních jezírek. Rozkládá veškeré zbytky organického původu (odumřelé části rostlin, uhynulý hmyz plovoucí na hladině, napadanou trávu a listí). Chrání jezírko před hnilobnými procesy a tím i nežádoucím zápachem zahnívající vody. Urdžuje čistou vodu v jezírku a omezuje tvorbu řas a sinic.

EnviPond, přípravek jenž projasňuje vodu

Přípravek opavské firmy Agrobio je určen k zamezení tvorby řas a projasnění vody. EnviPond je vynikající na nastartování jezírka a biologických filtrací. Po jeho aplikaci se přítomné bakterie začínají živit organickými nečistotami uvnitř jezírka, jako jsou například rybí výkaly, zbytky odumřelých řas či rostlin, napadané hnijící listy apod. Ceny jsou velice užitečné a zajímavé, proto neváhejte a nahrávejte Vaše fotografie jezírek.

JAK SE ZAPOJIT DO FOTOSOUTĚŽE: ZAHRADNÍ JEZÍRKA

1. REGISTRUJTE SE Soutěžit a nahrávat své fotografie mohou pouze registrovaní uživatelé. Vyplňte krátký registrační formulář, abyste se mohli soutěže zúčastnit.
2. PŘIHLAŠTE SE Po registraci se můžete přihlásit se svým zvoleným jménem a heslem. Po přihlášení se Vám zobrazí formulář pro nahrání fotografie.
3. NAHRAJTE FOTOGRAFII
  • Vyplňte titulek Vaší fotografie
  • Zvolte kategorii fotogalerie "FOTOSOUTĚŽ: ZAHRADNÍ JEZÍRKA - soutěžní galerie"
  • Ve třetím políčku formuláře vyberte pomocí tlačítka "Procházet" fotografii z Vašeho počítače
  • Nahrajte fotku kliknutím na volbu "Vložit"
4. POČKEJTE NA ZVEŘEJNĚNÍ FOTKY Vaše fotka bude zveřejněna AŽ po schválení administrátorem - buďte proto trpěliví, fotka může být zveřejněna třeba až druhý všední den.
5. SBÍREJTE HLASY PRO SVOU FOTKU Po zveřejnění Vaší fotky již jen sbíráte hlasy těch čtenářů, kterým se fotka líbí nejvíce. Napište všem svým přznivcům, ať dají svůj hlas právě Vám a zvýší Vaší šanci na výhru. Hlasovat může úplně každý i bez registrace a přihlášení. V soutěžní kategorii lze ale hlasovat pouze jednou.
6. VYHRAJTE Vyhrávají fotografie s nejvyšším počtem čtenářských hlasů, ale šanci mají i ostatní, protože jednu cenu udělí také redakce Světa bydlení a speciální cenu udělí e-shop Bakterie-Enzymy.cz
7. ZVYŠTE SVOU ŠANCI NA VÝHRU Fotografií do soutěže můžete zapojit více. Po vyčerpání datového limitu Vašich fotek ale potřebujete nové přihlašovací jméno, tedy novou registraci.

Výherci fotosoutěže budou  o  výhře informováni

Vítězové soutěže budou o své výhře vyrozuměni na kontaktní e-mailové adresy uvedené v registračním formuláři. Po zaslání poštovní adresy pro doručení výhry budou vítězům jednotlivé výhry poslány poštou na uvedenou adresu.

Hlasování čtenářů FOTOSOUTĚŽE o nejkrásnější jezírko bylo ukončeno 14.12. Oficiální vyhlášení vítězu bude zveřejněno 21.12.2009!!

Věříme, že Vás coby milovníky jezírek a přírodních vodních nádrží naše fotosoutěž oslovila a těšíme se na všechny Vaše fotografie! Výhry jsou praktické a stojí za to! Držíme pěsti a přejem dobré světlo pro Vaše fotografie!

Foto: www.bakterie-enzymy.cz
ab
ab
ab
ab
ab