Kategorie

Elegantní sprchové panely od Polysanu

Společnost POLYSAN, tradiční výrobce koupelnového vybavení, uvádí na trh novou řadu sprchových panelů vlastní konstrukce a výroby.
Při navrhování sprchových panelů se realizační tým společnosti POLYSAN zaměřil na spojení komfortu při sprchování s moderními technologiemi a designovými trendy v oblasti koupelnového vybavení. Výsledkem je nová řada elegantních sprchových panelů TOTEM a ANGUL.

Stylové sprchování

TOTEM se vyznačuje zaoblenými konci panelu a kulatou sprchovou hlavicí. Sprchový panel ANGUL uspokojí nároky milovníků jednoduchých hranatých forem. Oproti klasické sprchové baterii nabízejí sprchové panely výběr proudu vody nejenom z ruční hlavice, ale i z hlavové sprchy a bočních trysek. Těla sprchových panelů jsou vyrobena z vysokotlakového laminátu se dvěma integrovanými hliníkovými plechy nebo z bezpečnostního skla. Celkem si zákazník může vybrat až z 12 barevných dezénů. Z laminátových jsou na výběr i barevná provedení kokos, buk, mahagon či wenge. Ve skleněném provedení jsou na výběr barvy champagne, světle modrá či cihlová metalická.

Bohatá výbava ve standardu

Úplnou samozřejmostí je termostatická hlavice s dětskou pojistkou, 3cestný přepínač funkcí (ruční, hlavová sprcha a boční trysky), ruční sprcha s úpravou proti usazování vodního kamene a boční trysky s nastavením směru proudu vody. Šířka hlavové sprchy je 20 cm. Sprchový panel má také integrovanou skleněnou poličku.

Jednoduchá montáž

Sprchové panely TOTEM a ANGUL se  vyznačují jednoduchou montáží i místo stávající sprchové baterie s připojovací roztečí 150 mm. Voda se připojuje pomocí přiložených kolen a flexibilních hadic. Možná je i instalace na stěnu nebo do rohu sprchového koutu. Sprchové panely TOTEM a ANGUL v plné míře splňují náročné požadavky na kvalitu moderního koupelnového vybavení a komfortu při sprchování.
Technické parametry a cena sprchových panelů
Název panelu Rozměry Cena Dodací lhůta
TOTEM 125 X 21 cm 24 890 Kč 2 týdny
ANGUL 125 X 21 cm 29 730 Kč 2 týdny
Pozn.: Maximální teplota vody na vstupu je 80°C, regulace vody od 20 do 60°C, minimální tlak vody je 1 bar, maximální tlak vody je 8 barů
ab
ab
ab
ab
ab