Kategorie

Electrolux představuje troubu s přednastavenými recepty

Společnost Electrolux uvádí na trh troubu s přednastavenými recepty. Pomocí této trouby budete mít více času na přípravu různých detailů, které z vás udělají vynikající hostitelku, či hostitele.
Zatímco trouba za vás bude pečlivě sledovat dobu pečení dle vámi nastaveného programu, vy se můžete bavit zvládáním hostitelských dovedností. Stačí vybrat požadovaný recept a trouba automaticky ví, jaký čas a teplota v závislosti na váze a fázi přípravy přinášejí nejlepší výsledky.

Nová trouba od společnosti Electrolux se nechová jako pomocník, ale spíše jako šéfkuchař.

Foto: Electrolux

Je libo středně, nebo snad hodně propečené?

Jestliže zapnete automatickou službu, trouba sama upravuje nastavení teploty v průběhu pečení podle přednastaveného receptu tak, aby výsledkem bylo vždy dokonale upečené jídlo. Tato trouba Electrolux pracuje nenápadně a šetří váš čas na jiné věci. Krátkým zvukovým signálem vás upozorní, že je již napečeno.

Kontrolovat průběh přípravy pokrmu v průběhu pečení? Trouba od Electroluxu to zvládne sama.

Foto: Electrolux

Šetří nejen čas, ale také peníze

Další výhodou trouby samočisticího typu je to, že je lépe izolovaná než běžné trouby a vyznačuje se tedy nižší energetickou spotřebou. Díky čtyřvrstvému sklu trouby, jež chrání vnější sklo před nebezpečně vysokou teplotou, můžete klidně odpočívat s pocitem, že vy i vaši blízcí jste chráněni před úrazem bez ohledu na to, kolik práce v kuchyni máte. Její provoz je natolik automatizovaný, že se můžete soustředit na jiné věci a trouba pracuje za vás. Zdroj: www.electrolux.cz
ab
ab
ab
ab
ab