Kategorie

Ekonomické stavby představily nový katalog referenčních návštěv

Příběhy 40 rodin, které si nechaly postavit dům od společnosti Ekonomické stavby (ES), předního výrobce zděných rodinných domů v České republice a na Slovensku, přináší nové, čtvrté číslo katalogu referenčních návštěv.
"Naše společnost postaví každý rok domov téměř 300 rodinám. Někteří klienti nám po stavbě nabízeli možnost referenčních návštěv pro jiné, nové klienty společnosti. Možnost takové návštěvy jsme vždy rádi využili, avšak její organizace je velmi složitá a časově náročná, proto vznikl katalog referenčních návštěv, ve kterém potenciální zájemci naleznou všechny potřebné informace, stejně jako kdyby přišli na návštěvu," říká Martin Protiva, manažer projektu a patron katalogu.

Také tento dům je středobodem jednoho z příběhů obsažených ve čtvrtém katalogu referenčních návštěv od společnosti Ekonomické stavby

Větší rekonstrukce, koupě družstevního bytu nebo dokonce domu, to vše vyřeší úvěr Horizont. Kromě možnosti dlouhodobého splácení se také dostanete na přijatelnou měsíční splátku. Více se dozvíte zde

Prosím, pojďte dál...

Nový katalog představuje 40 rodin. Čtenář se z něj dozví, jaké jsou jejich zkušenosti s prací Ekonomických staveb. Dočte se také to, proč se ta která rodina rozhodla pro stavbu rodinného domu a z jakého důvodu se v této záležitosti obrátila právě na společnost Ekonomické stavby. Všechny příběhy doprovázejí exteriérové i interiérové fotografie. V katalogu nechybí ani stručný popis všech programů společnosti Ekonomické stavby, z nichž jmenujme například nejvíce oblíbený program Maximální služba či program Mladá rodina. Katalog referenčních návštěv je spolu s katalogem rodinných domů zasílán všem zájemcům na vyžádání zdarma.
O společnosti Ekonomické stavby Ekonomické stavby jsou předním výrobcem zděných rodinných domů, který každoročně realizuje a předává svým klientům v České republice a na Slovensku přes 300 domů. Už od počátku své činnosti se zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky služeb, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Více informací na www.ekonomicke-stavby.cz.
ab
ab
ab
ab
ab