Kategorie

Ekonomické stavby otevřely nové pobočky

Ekonomické stavby - výrobce zděných rodinných domů v České republice a na Slovensku – rozšířil od 1. listopadu svou působnost do dalších šesti regionů v Čechách a na Moravě. Nové pobočky byly otevřeny v Českých Budějovicích, Teplicích, Mladé Boleslavi, Pardubicích, Frýdku Místku a Zlíně.
Těchto šest měst tak rozšířilo působnost firmy i mimo její sídla ve Zruči u Plzně a v Rusínově u Brna. Tato zastoupení budou sloužit nejen široké veřejnosti, která zde bude moci získat veškeré prvotní informace o společnosti, její nabídce a programech financování, ale také klientům společnosti pro případné konzultace.

Ekonomické stavby naleznete nyní ve více regionech

Blíž klientům Regionální centra budou organizovat i odborné semináře týkající se bydlení, jeho financování a mnoha dalších témat spojených se stavbou domu. "Pomocí regionálních center budeme zákazníkům blíže a vždy na dosah. Ušetříme jim tedy nejen čas, ale i najeté kilometry," říká David Mencl, ředitel ES. Informace o otevíracích dobách nových center spolu s kontaktními údaji naleznou zájemci zde.
ab
ab
ab
ab
ab