Kategorie

e-interiors.net- světový design k dispozici

Programů pro návrh interiérů je mnoho, leč obvykle nabízejí velmi omezené množství nábytku a dalšího vybavení domácnosti. Pomocí stránek e-interiors.net můžete tento problém navždy vyřešit.
Návštěva těchto stránek, pakliže patříte mezi návrháře interiérů nebo je tato činnost vaším koníčkem, vás jistě nezklame. Pokud bylo dosud vaším nenaplněným snem navržení interiéru s doplňky nebo nábytkem některého z věhlasných evropských či amerických designerů, může tento sen nabýt reálných rozměrů. Najdete zde totiž množství 2D a 3D modelů, které můžete ke své práci použít. Jsou k dispozici ve formátech pro AutoCAD a abyste si udělali představu o tom, jak konkrétní výrobek vypadá zasazený do již existujícího interiéru, jsou k dispozici také fotografie hotových návrhů.

Vyhledej a použij

Web je rozdělen do dvou sekcí – ta první je k dispozici okamžitě, samozřejmě zdarma a umožní vám prohlížet již zmíněné fotografie hotových návrhů. Druhá sekce, z pohledu návrháře jistě zajímavější, je sekce registrovaná, kde již máte možnost modely stahovat (pokud jsou pro daný výrobek k dispozici). Registrace je rovněž zdarma a její vyřízení zabere minimum času – pouze vyplníte formulář a na email vám přijde přihlašovací jméno a heslo.

Půjde to i bez angličtiny

I přesto, že je celá stránka v angličtině, zvládne orientaci a práci s webem každý. Ovládací prvky jsou přehledně rozmístěny a výrazy použité u vyhledávácích formulářů zdomácněly už i u nás. Web je velice dobře propracován, hlavně po technické a funkční stránce, na designu by se ještě dalo zapracovat, ale i přesto - pokud je interiérový design váš šálek čaje, pak vřele doporučujeme. www: http://www.e-interiors.net

ab
ab
ab
ab
ab